Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Cibuļskis asistē uzvarā

Latviešu hokejists Oskars Cibuļskis Austrijas bundeslīgā palīdzējis savai komandai Zalcburgas „Red Bulls” izcīnīt uzvaru pār Vīnes „Capitals” ar 4:1, viņam rezultatīva piespēle.

Cibuļskim pretiniekos stājās latviešu aizsargs Viktors Ignatjevs. Tiesa, Ignatjevs ne ar ko īpašu neizcēlās. Divu vārtu pārsvaru zalcburgieši ieguva pirmajā periodā. Sestajā minūtē Valters Lī Svīts realizēja vairākumu, kad uz noraidīto soliņa atradās Ignatjevs, bet īsi pirms trešdaļas beigām precīzs izrādījās Manuela Latusā metiens. Šim vārtu guvumam asistēja Cibuļskis. Otrā trešdaļa izcēlās ar to, ka iztika bez noraidījumiem, vienīgi „Red Bulls” palielināja savu pārsvaru. Otro punktu mačā nopelnīja gan Martins Mairitšs, gan Latusā.

Trešajā periodā Vīnes kluba pārstāvji vienus vārtu atguva, bet tas arī bija viss uz ko viņi šovakar bija spējīgi. Džordanu Perišu pārspēja Darsijs Verenka. Īsi pirms mača beigām Zalcburgas vienība atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, jo trāpīgs metiens Džona Hjūdža rēķinā.

Cibuļskis spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1, bet Ignatjevs ar negatīvu – -1. Pēdējā kontā arī divas soda minūtes. Citi latviešu hokejisti Eiropā mačus aizvadīs rīt un parīt.