Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi:

Gimajevs:”Sezonas atklājums – Baris”

Krievu laikrakstam „Novije Izvestija” pieredzējušais treneris un komentētājs Sergejs Gimajevs dalījies iespaidos par KHL notikumiem.

„Jā, daudzi par pārsteigumu uzskata „Atlant” kluba spēli. Taču Mitišču klubs pērn sezonas otrajā pusē savāca visvairāk punktu. Tikai neveiksme „play off” ciklā nomelnoja visādi citādi izdevušos sezonu. Šobrīd vienība ir viena no vislabāk komplektētajām visā KHL. Nav vārtsargu problēmas, pateicoties Rejam Emerijam un Vitālijam Kolesņikam. Ir cerīga aizsardzība un rezultatīvi uzbrucēji Sergeja Mozjakina un Aleksandra Koroļuka sejā,” sprieda Gimajevs. „Tāpēc domāju, ka Mitišču zaudējums „MVD” un vājais sniegums pret „Severstaļ” ir tikai īslaicīgas neveiksmes. Uzskatu, ka „Atlant” regulārās sezonas beigās finišēs vai nu pirmie, vai arī palaidīs priekšā Ufas „Salavat Julajev”. Par valsts čempionu godu var pacīnīties Jaroslavjas „Lokomotiv” un Maskavas „Dinamo”. Lai jūs neliek mulsināt viņu 11. pozīcija – komanda spēlē labi, bet ne vienmēr spēj savāk punktus.”

„Savukārt par sezonas atklājumu es neapšaubāmi nosauktu Kazahstānas klubu „Baris”. Pirms diviem gadiem šī kluba nebija, bet nu jau tas ir otrais Čerņiševa divīzijā. Jau tagad treneri Aleksandru Visockovu var apsveikt ar labi paveiktu darbu,” turpināja hokeja speciālists. „Sastāvs nokonplektēts ļoti prasmīgi, īpaši par spēlētājiem nav pārmaksāts un tie atbilst savam līmenim. Līdzīgus vārdu varētu teikt par Čeļabinskas „Traktor”.”

„Atklāti sakot, visnepatīkamākais pārsteigums man ir Omskas „Avangard”. Selekcionāri nestrādāja augstākajā līmenī, par milzu naudu nopērkot Jaromiru Jāgru. Bet pat tik izcils hokejists viens pats neatrisinās komandas problēmas. Turklāt vienība piedzīvoja traģēdiju – mira Aleksejs Čerepanovs…”

„Sergeja Zinovjeva situāciju gribētu vērtēt atsevišķi. Kā atceramies, viss sākās ar to, ka „AK Bars” treneris viņu no pirmās maiņas pārcēla trešajā. Zinovjevs tajā spēlēt atteicās un lūdza kluba vadībai, lai aizmaina uz citu KHL klubu. „AK Bars” vadība bija strikta – spēlētājs laists prom netiks, arī pirmajā pieciniekā nespēlēs. Esmu vairāk kluba pusē. Nav noslēpums, ka Sergejs ir viens no vislabāk apmaksātajiem krievu hokejistiem, bet ne pirmo sezonu vien nerāda tādu sniegumu, kāds no viņa gaidīts. Uz izlasi uzaicinājumu Zinovjevs saņem pārsvarā, pateicoties maiņas biedriem – Aleksejam Morozovam un Danisam Zaripovam. Ir redzams, ka algu viņš neatstrādā pienācīgi. Un nav brīnums, ka trenera pacietības mērs plīsa. Zinovjevam jāmaina attieksme, citādi par izlasi var necerēt,” uzskata Gimajevs.

Avots: laikraksts „Novije Izvestija”.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites