Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Štumpels:”KHL mani nepārsteidza”

Slavenais slovāku uzbrucējs Jozefs Štumpels pēc 10 aizvadītajiem gadiem NHL karjeras pēdējās sezonas nolēma pavadīt šaipus okeāna – Kazahstānas vienībā „Baris”. Intervijā krievu laikrakstam viņš dalās iespaidos par KHL.

-Baumas par jūsu pāreju uz „Baris” internetā parādījās vairākas nedēļas pirms parakstījāt līgumu…

-Jā, arī līdz manis šī informācija nonāca. Man nepatika, ka žurnālisti par pāreju uz Astanas klubu uzzināja pirms līguma noslēgšanas. Bet tas ir viņu darbs – uzzināt jaunumus ātrāk par pārējiem.

-Kazahstānieši pirmo gadu aizvada augstākajā līmenī. Tas jūs nebiedēja?

-Es zināju, kas mani šeit sagaida, kāds ir KHL komandu līmenis, tādēļ ne ar ko pārsteigts, spēlējot KHL, neesmu. Arī pati pilsēta nepārsteidza, biju par visu informēts.

-Pirms sezonas sākuma runāja, ka debitantiem (kā „Baris”, Rīgas „Dinamo”) būs grūti cīnīties par „play off” vietu, bet šobrīd jūsu komanda pārliecinoši turas 16 labāko vienību vidū.

-Sezonas sākumā par izslēgšanas spēlēm runājām kā par varbūtību, taču tagad mērķis liekas sasniedzams. Mēģināsim aizkļūt pēc iespējas tālāk.

-Astana ir viena komandām, kurai nākas izciest ilgus lidojumus, jo tā atrodas tālu austrumos. Vai tas nenogurdina?

-Arī NHL bija gari pārlidojumi, bet tas nekad nav biedējis. Mums ir laba lidmašīna, pietiekoši augsts komforta līmenis un arī viesnīcas, kurās apmetamies, ir augsta līmeņa.

-Jaundibināto līgu, kurā piedalās arī Latvijas un Baltkrievijas klubi, pozicionē kā nākotnes konkurentu NHL. Kā jums šķiet, vai ar laiku KHL būs drauds NHL?

-Viss atkarīgs no tā, cik lielus līdzekļus klubi būs gatavi ieguldīt. Ja Krievija spēs piedāvāt tikpat labus līgumus kā Ziemeļamerikā, tad kādēļ gan ne? Jau šobrīd daudz meistarīgu hokejistu ieradušies KHL. Kā būs turpmāk, to redzēsim nākamo gadu laikā.

-Jūs esat „Baris” sastāvā trīs mēnešus, un komandas prezidents Nurlans Orazbaevs vēlās, lai paliekat vienībā vēl vienu sezonu.

-Jā, ir bijušas sarunas par šo tēmu, tomēr pagaidām neesmu parakstījis nekādu līgumu.

-Jūsu maiņā lieliski spēlē uzbrucēji Maksims Spiridonovs, Konstantīns Glazačevs, kā arī ļoti veiksmīgi darbojas aizsargs Kevins Dalmans. Atklājiet, kā jums tas izdodas!

-Neko neordināru jau mēs nedarām. Vienkārši mūsu pieciniekā savākti ļoti labi hokejisti un ir lieliska savstarpējā saprašanās. Ja kāds kļūdās, partneris noteikti palīdzēs.

Avots: laikraksts „Sports dien dienā”.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites