Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Zinovjevs – „brīvais aģents”

Hokejs.lv vairākkārt rakstījis par Sergeja Zinovjeva konfliktu ar „AK Bars” komandu. KHL sēdē nolemts pasludināt viņu par „brīvo aģentu”.

Zinovjevam nebūs pienākums maksā milzīgu summu, kas būdu jādara, ja viņš izpildītu līgumā ierakstīto punktu. Kā informē telekanāls „Sport”, galvenais arguments, kādēļ lēmums par labu hokejistam – neizmaksātā alga. Tas ir KHL reglamenta pārkāpums. Klubam būs jāatdod Zinovjevam visi parādi, kas iekrājušies līdz šim brīdim. Tomēr „AK Bars” ar to nav mierā un ir iesnieguši dokumentus par lēmuma pārsūdzēšanu arbitrāžas tiesā.

Šobrīd Zinovjevs var mierīgi apspriesties par līguma slēgšanu ar jebkuru Kontinentālās hokeja līgas klubu. Starp tiem, kas cīnās par spēlētāja pakalpojumiem, ir tādi klubi kā Santpēterburgas „SKA”, Ufas „Salavat Julajev” un Maskavas „Dinamo”. Pēc neoficiālas informācijas, visticamāk, karjeru centra uzbrucējs turpinās Ufas vienībā.

Atgādināšu, ka Zinovjevs ir spēlējis NHL klubā Bostonas „Bruins”, ar „AK Bars” ieguvis Krievijas Superlīgas uzvarētāja titulu 2006. gadā, bet 2004. gadā no izlases izslēdza marihuānas lietošanas dēļ.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites