Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Skaista uzvara pret Kazaņas “Ak Bars”. Treneru pēcspēles komentāri

Pirms spēles, daļēji piespiedu kārtā, daļēji pēc savas iniciatīvas Julius Šuplers veica izmaiņas spēlētāju virknējumos. Spēlei netika pieteikti aizsargi Filips Novāks (savainojums) un Oļegs Sorokins (treneru lēmums), kā arī uzbrucējs Aleksejs Širokovs (savainojums). Viņu vietā attiecīgi spēlēja Krišjānis Rēdlihs, Kristaps Sotnieks un Ronalds Petrovickis. Tāpat treneri izlēma vietām apmainīt pirmās un ceturtās maiņu centrus Metu Elisonu un Aigaru Ciprusu, bet vārtus sargāja Martins Pruseks.

Spēles pirmās minūtes pagāja visai mierīgā tempā un no gaidītā Ak Bars sākuma spiediena nebija ne vēsts, un Rīgas Dinamo uzbruka pat vairāk un saturīgāk, tomēr precīzi spēlēja jaunais vārtsargs Gaļimovs. No statistikas viedokļa pirmajās 20 minūtēs ļoti punktuāli darbojās spēles tiesnesis Sergejs Semjonovs, ļoti precīzi fiksējot katru pārkāpumu, un rezultātā katrai komandai pa trim reizēm bija iespēja spēlēt vairākumā, turklāt kazaņiešiem pat 5 pret 3, gan ļoti īsu laiku. Tomēr neviena no komandām pretinieku vārtsargus pārspēt tā arī nespēja. Mūsējiem labākā izdevība bija Armandam Bērziņam, kuram skaitliskā vairākumā Atvars Tribuncovs izdarīja precīzu piespēli vārtu priekšā, taču ripa lidoja pāri vārtiem.

Otrajā trešdaļā laukuma saimnieki jau visai pārliecinoši sāka dominēt laukumā, pakāpeniski pārņemot iniciatīvu, un arvien biežāk apdraudot Martina Pruseka sargātos vārtos. Īpaši izcēlās Ak Bars pirmā maiņa ar KHL pašreiz rezultatīvākajiem hokejistiem Alekseju Morozovu un Danizu Zaripovu priekšgalā. Tomēr ne spēlējot skaitliskā vairākumā, ne vienādos sastāvos pārspēt labi spēlējošo Rīgas Dinamo vārtsargu kazaņieši nespēja. Savukārt, mūsējie pa retam atbildēja ar pretuzbrukumiem, bet kopumā mājinieku vārtsargam bija visai maz darba.

Trešā perioda sākums bija turpinājums otrajam, Ak Bars turpināja aplenkt Dinamo vārtus, bet mūsējie atbildēja ar pretuzbrukumiem. Vienā no tādiem pēc spēlētām 4 minūtēm Marsels Hosa un Ģirts Ankipāns uz brīvu metienu izveda Armandu Bērziņu un 1:0 Rīgas Dinamo labā. Vēl pēc brīža Gints Meija ar gar apmali rāvās uz priekšu un viduszonā mājinieku kapteinis Aleksejs Morozovs tikai ar noteikumu pārkāpumu apturēja jaunā rīdzinieka slidojumu. Vairākumā ļoti aukstasinīgi nospēlēja Krišjānis Rēdlihs palika viens pats pretinieku aizsardzības zonas stūrī un pietuvojies vārtiem centās izdarīt piespēli brīvajam Ankipānam, bet ripa pa ceļam atsitusies pret Ak Bars aizsarga Paņina kāju ieleca vārtos, un TatNeft Arena iestājās kapa klusums – 0:2 viesu labā.

Pēc šāda pavērsiena mājinieki pārgāja uz spēli ar trim maiņām, turklāt laukumā ļoti daudz laika pavadīja pirmā un otrā maiņa, taču neskatoties uz lielo spiedienu, Rīgas Dinamo mierīgi aizsargājās. Četras minūtes līdz beigām Ak Bars hokejistiem radā vēl viena iespēja spēlēt vairākumā, kad Vestkots pārsvieda ripu pāri apmalei, tomēr līdz pat finālsvilpei rezultāts vairs nemainījās un Rīgas Dinamo svinēja skaistu uzvaru ar 2:0 pret vienu no vadošajām KHL komandām.

Tagad nākamo maču rīdzinieki aizvadīs jau 9. decembrī, kad Toljatī tiksies ar sev tik neērto Ladu.

Jūliuss Šuplers:

Esmu ļoti priecīgs par šo uzvaru kā arī ļoti apmierināts ar komandas spēlētāju darbu. Ļoti labi izpildīja spēles plānu. Izdevās gūt divus vārtus, kā arī labi nospēlēt aizsardzībā. Šodien mūsu komandas vārtsargs spēlēja lieliski. Esmu pateicīgs puišiem par šo uzvaru.

Zinetula Biļjaļetdinovs:

Diemžēl mums neizdevās spēle kā bijām to plānojuši. Ļoti maz izveidojām uzbrukumus. Nevaru vainot vārtsargu Gaļimovu ne vienā no vārtu zaudējumiem. Pretinieks spēlēja ļoti labi, kā arī ļoti labi spēlēja pretinieku vārtsargs. Mums tā arī neizdevās viņu pārspēt.

Teksts un foto: dinamoriga.eu


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites