Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Rēdliham vārti, Cibuļskim piespēle

Šovakar tikai divi latviešu hokejisti aizvadīja mačus Eiropas hokeja laukumos – Jēkabs Rēdlihs un Oskars Cibuļkis. Abi bija rezultatīvi.

Čehijas Ekstralīgā Plzeņas „Lasselsberg” ar minimālu pārsvaru (3:2) uzveica „Mountfield”. Sestajā spēles minūtē rezultātu atklāja tieši latviešu hokejists. Pāris minūtes vēlāk tas jau tika dubultots, jo precīzs metiens Tomašam Vlašakam. Pirms trešdaļas beigām „Mountfield” hokejisti vienu ripu gan atguva, vārtus guva Lukašs Kvetons. Otrā perioda laikā Rēdliha klubs atjaunoja divu vārtu pārsvaru, izcēlās Peters Fabušs, taču to samazināt četras minūtes pirms cīņas beigām atkal izdevās viesiem – beigu rezultāts 3:2. Rēdlihs maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Austrijā „Erste Bank” hokeja līgā Oskars Cibuļskis ar Zalcburgas „Red Bulls” piedzīvoja zaudējumu pret „KAC” – 1:2. Pirmajā periodā iegūto vienu vārtu pārsvaru „KAC” noturēja līdz mača 28. minūtei, kad pēc Cibuļska piespēles vārtus guva Dīters Kalts. Tomēr īsi pirms trešdaļas beigām Gregors Hagers, kā vēlāk izrādījās, guva uzvaras vārtus. Trešajā periodā zalcburgieši vēl centās izglābt situāciju, nomainot vārtsargu Džordanu Parisu pret sesto laukuma spēlētāju, taču tas nelīdzēja.

Nākamās spēles latviešu hokejistiem Eiropā gaidāmas rīt.