Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Jāgrs:„Mums ir divas krīzes”

Omskas „Avangard” līderis Jaromirs Jāgrs krievu masu medijiem izteicies, ka viņa komandai ir divu veidu krīzes – finansiālā un spēlētāju.

„Vēl nesen „Avangard” zaudēja visiem pēc kārtas,” ar šādiem vārdiem sarunu iesāk čehu hokejists. „Bet tagad viss nokārtojies – sāk parādīties uzvaras. Kad piemeklējušas psiholoģiskas problēmas, tu sāc slikti trenēties, pat negūsti baudu no darba uz ledus. Tātad arī neesi maksimāli gatavs fiziski. Un katrs pretinieks uz šāda fona izskatās kā ātrākais un tehniskākais pasaulē. Tas ir šausmīgi – viena problēma seko otrai. Taču, uzvarot vienu, divus, trīs mačus, pārliecība par saviem spēkiem atgriežas. Un atkal sāk šķist, ka tavs „Avanagard” var uzvarēt jebkuru.”

„Par finanšu krīzi šobrīd runā visur. Taču esmu pārliecināts, ka tā nav ietekmējusi pilnīgi jebkuru cilvēku, jo tas nav karš. Jā, izdevumi ir mazāki, bankas nedod kredītus mazā biznesa uzsākšanai, tā visa ir ekonomika. Bet dzīve turpinās. Arī sports tiek ietekmēts. Sponsoriem samazinās ienākumi un viņi izvērtēs, kam piešķirt naudu, bet kam ne,” turpināja Jāgrs.

„Amerikā cilvēki iet uz Čikāgas „Blackhawks” spēlēm tāpēc, ka viņu sastāvā parādījušās jaunās zvaigznes kā Keins un Tēvzs, nevis vienkāršas naudas tērēšanas dēļ. Savukārt, paskatoties uz Floridu un Fīniksu, var noprast, ka tur ir problēmas ar skatītāju piesaistīšanu. Tātad daudz kas atkarīgs arī no rezultātiem. Kad biļešu cena ir 50-60 dolāri un uz spēlēm nāk 16-20 tūkstoši, izdzīvot nav īpaši sarežģīti. Fīniksas kluba vadība paziņojusi, ka šogad cietīs 35 miljonu zaudējumus. Tas nav iespējams! Viņu budžets varētu būt mazliet lielāks par nosaukto ciparu. Ja neviens neietu uz „Coyotes” spēlēm, tad tas būtu iespējams, bet puse arēnas vienmēr ir ar līdzjutējiem. Nav izslēgts, ka šādi paziņojumi tiek izlikti ar nolūku. Komanda cieš lielus zaudējumus, tātad tā jāpārvieto uz citu vietu. Un jau labu laiku tiek runāts par vienības izveidi Kanādā…”

Uzbrucējs bija iepriecināts arī par „Jāgra komandas” izveidi visu zvaigžņu mačam, un solījās iepriecināt skatītājus.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites