Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Zinovjevs gatavs palīdzēt izlasei

Krievu uzbrucējs Sergejs Zinovjevs atklājis, ka nesenais skandāls ar „AK Bars” klubu netraucēs viņa spēlei izlasē.

18. decembrī startēs Maskavas etaps hokeja „Eirotūrei”, un Zinovjevs pieteikts kā izlases kandidāts. Šķiet, hokejistam dots avanss, jo spēļu prakses pēdējā laikā viņam nav. Pats spēlētājs uz to atbild šādiem vārdiem: „Domāju, par to nevar būt ne runas. Galvenais treneris un viņa asistenti zina, kā es spēlēju. Jā, protams, esmu zaudējis formu, neizejot laukumā pēdējo nedēļu laikā, taču viss nav nemaz tik slikti. Atjaunot fizisko sagatavotību – tas prasa pāris dienas. Esmu apņēmības pilns aizstāvēt izlases godu!”

Arī Krievijas izlases galvenajam trenerim Vjačeslavam Bikovam bija ko teikt: „Jau rīt Zinovejvam jāsāk sagatavošanās posms. Mūs mazliet uztrauc viņa sagatavotība, bet tieši tādēļ analizēsim, skatīsimies un izvērtēsim, uz ko viņš ir spējīgs. Domāju, Sergejs piedalīsies turnīrā. Strīds nav nācis par labu ne vienai, ne otrai pusei. Tā dēļ mums jālauza galvas, vai Zinovjevs būs gatavs spēlēt vai ne. Varu apgalvot, ka viņš ir viens no talantīgākajiem valsts hokejistiem, tāpēc strīdam ātrāk jāvērš gals. Mums ir vajadzīgs šis spēlētājs.”

Izskanējušas baumas, ka Zinovjevs parakstījis līgumu ar citu KHL vienību – Omskas „Avangard”. KHL viceprezidents hokeja darījumos preses konferencē paziņoja, ka lieta ir slēgta. Uz jautājumu, kā tas izpaužas, ticis atbildēts šādi: „Kā sākās, tā arī beidzās.” Taču viss ir diezgan neskaidri, jo nesen 19 no 24 klubiem bija pret Zinovjeva atlaišanu no „AK Bars”.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites