Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Klubu vadība: algas jāsamazina!

Vakar KHL organizēja visu klubu vadītāju tikšanos Maskavas centra viesnīcā „Bačut”. Līgas un klubu vadību domas sakrita jautājumā par spēlētāju algām – tās jāsamazina.

Tur tika lemts par tiem septiņiem cilvēkiem, kas aizstāvēs komandu intereses KHL direktoru sapulcē 20.decembrī. Un tie ir Mihails Golovkovs (Maskavas „Dinamo”), Jurijs Jakovļevs („Lokomotiv”), Leonīds Vaisfelds („Atlant”), Genādijs Veļičkins (Magņitogorskas „Metallurg”), Viesturs Koziols (Rīgas „Dinamo”), Šamils Husnutdinovs („AK Bars”) un Anatolijs Teņickis („Salavat Julajev”).

Runājot par algu samazināšanu, KHL vadība piedāvāja to veikt, sākoties nākamajai sezonai. Savukārt klubi vēlas samazināt izdevumus jau no 1. janvāra. Līdzīgu sēdi tai pat laikā organizēja līgas spēlētāju apvienība. Viņi kā savu uzdevumu deklarējuši cīnīties pret algu samazināšanu kā šajā, tā nākamajā sezonā.

„Mēs apspriedām, kā tālāk izdzīvot,” paskaidroja „ACSK” ģenerālmenedžeris Kirils Fastovskis. „Izskatījām jautājumus par to, kā apkarot krīzi, gaidāmo draftu, nākamās sezonas kalendāru un dažiem reglamenta punktiem, kas kādu neapmierināja. Arī mūsu klubam ir tādas pašas problēmas kā visiem pārējiem. Neesam izņēmums.”

„Lokomotiv” prezidents Jurijs Jakovļevs: „Galvenā tēma bija – algu samazināšana. Uzskatu, ka tās jāsamazina ne tikai hokejistiem, bet arī augsti apmaksātiem darbiniekiem. Izdarīt to nav viegli, bet citas izejas nav. Zinu, ka spēlētāji ir pret šāda veida rīcību. Ja vienošanās netiks panākta, nāksies meklēt citus veidus kā apturēt izdevumus. Drafts? Visi bija pret to. Mūsuprāt, tas nenāks par labu Krievijas hokejam.”

Interesanti, ka šodien Sergejs Zinovjevs parakstīja līgumu ar Maskavas „Dinamo” par spēlēšanu līdz sezonas beigām. Jautājumi par viņa lietu sešas stundas garajā sēdē netika apspriesti.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites