Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Jašins:„Piekritīšu algu samazinājumam”

Viens no līgas vadošajiem uzbrucējiem un Jaroslavļas „Lokomotiv” spēlētājs Aleksejs Jašins paziņojis, ka piekritīs samazināt algu, ja tas būs nepieciešams.

„Jautājums par algām ir ļoti delikāts un teikt kaut ko konkrētu ir grūti. Spēlētāju apvienībai ir jāvienojas ar līgu un klubiem ar saviem hokejistiem. Situācija ir sarežģīta, taču ne tikai šeit, bet arī visā pasaulē. Vai esmu gatavs algas kritumam? Viss atkarīgs no tā, vai asociācija vienosies ar vadību. Ja viss tiks pārdomāts un līgums parakstīts, esmu ar mieru,” sacīja Jašins.

Savukārt Maskavas „Spartak” uzbrucējs Aleksejs Akinfjovs paudis viedokli, ka gadījumā, ja līga lems par mazākām algām, tā zaudēs savu autoritāti. Tas varētu atbaidīt daudz spēlētāju no iekļūšanas KHL. „Jā, esmu dzirdējis runas par to. Tas izraisa nepatīkamas emocijas. Līga jau tā ir uzstādījusi iekšējo kursu dolāram – 23,5 rubļi (aptuveni 25 santīmi) par vienu USD. Tā kā algas jau ir samazinātas. Un galu galā – kāda jēga ir parakstīt līgumu, ja nespēj to pildīt? Mūsu līga ir viena no labākajām pasaulē, bet šis incidents var izraisīt necieņu spēlētājos. Viņi vienkārši negribēs braukt šeit spēlēt.”

Vēl viens „Spartak” uzbrucējs (Kirils Kabanovs) veltījis skarbus vārdus KHL virzienā. „Es vēlētos izmēģināt spēkus NHL. Nav nozīmes, vai šeit (Krievijā) man piedāvā vairāk naudu. Dzīve Amerikā saista vairāk. Ja spēlē kā zvaigzne, pret tevi attiecīgi arī izturas. NHL – līga ar simtgadīgu vēsturi, bet KHL – vienkārši neveiksmīgs nosaukums, līgas imitācija, kas pilna korupcijas.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites