Kategorijas | Ziņas


Vītoliņš:„KHL – stiprākā līga Eiropā”

HK „MVD” treneris Harijs Vītoliņš krievu medijiem pastāstījis, kā Maskavas klubs spēja uzvarēt septiņus mačus pēc kārtas un par atgriezušos uzbrucēju Artjomu Černovu.

„Es uzskatu, ka mēs demonstrējam ļoti veiksmīgu spēli. Vienkārši pienāca laiks, kad hokejisti saprata, kādā līmenī vēlas spēlēt. Nācās „attīrīt” sastāvu, lielisku spēli demonstrēt sāka vārtsargs Garnets. Pie mums ieradās arī čehu leģionārs Marušaka, kurš ieņēmis vietu otrajā aizsargu pārī. Šie bisi ir faktori, kas palīdzēja uzvarēt,” skaidro Vītoliņš. „Runājot par Černovu, viņš izlaida trīs mēnešus savainojuma dēļ un nu atsācis „sausos” treniņus. Arī atgriešanās uz ledus vairs nav aiz kalniem.”

„Eiropā KHL ir stiprākā līga. Šeit spēlē labākie hokejisti, kuri nav NHL, tāpēc ir aizraujoši izmēģināt savus spēkus tik augstā līmenī. 90.-to gados vairākas vienības mani aicināja uz Krieviju, taču līdz pārrunām tā arī nenonācām,” mazliet arī par savu karjeru pastāstīja treneris. „Tā nokļuvu Šveicē, kur ik reizi pagarināju līgumu par vienu vai diviem gadiem. Arī ģimene šobrīd ir tur. Vai skumstu pēc Šveices? Jā, protams, jo tur palika mani tuvinieki. Taču, atbraucot uz „MVD” klubu parādījās pienākumi, saistības ar komandu, tā kā darba ir daudz un domām par ģimeni laika ir visai maz. Retajās atpūtas stundās esmu devies pavakariņot Maskavas restorānos.”

Vītoliņš, tāpat kā komandā, arī Latvijas izlasē ir trenera Oļega Znaroka asistents.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites