Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Latvija piekāpjas Baltkrievijai

Pirmajā Poļesjes kausa spēlē Latvijas izlase atzina Baltkrievijas pārākumu – 1:2. Vienīgos vārtus mūsējiem guva Krišjānis Rēdlihs.

Tā kā pirmajā periodā vārti gūti netika, otrajā tas tika izdarīts veselas trīs reizes. Rezultātu atklāja latvieši – 33. minūtē Rēdlihs izmantoja to, ka Dmitrijs Meļeško izpelnījās noraidījumu. Rezultatīvas piespēles Jurim Štālam un Armandam Bērziņam. Taču pārāk ilgi prieki latviešiem gan nebija, jo divu vīru vairākumu pēc četrām minūtēm izmantoja Dmitrijs Dudiks. Pēc pusotras minūtes mūsējie jau bija iedzinēju lomā – 1:2. Andreja Mihaļova metiens pārspēja Ervīnu Muštukovu. Visvairāk soda minūšu Agrim Savielam – astoņas, bet visai komandai – astoņpadsmit. Liels pārsvars baltkrieviem bija arī metienu ziņā 43:17.

Latviešiem nākamā spēle piektdien, kad nāksies mēroties spēkiem ar Francijas valstsvienību. Plānots, ka turnīra laikā ierindā atgriezīsies Edgars Masaļskis, kurš pēc lieliski iesākta sezonas sākuma tika piekauts, kas liedza viņam spēlēt vairākus mēnešus. Šeit, kā redzams, arī nav ieradies ne tuvu labākais sastāvs.

Latvija – Baltkrievija 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)