Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , , ,

Fāzels:„Analogs NHL nav tālu”

IIHF prezidents Renē Fāzels, KHL prezidents Aleksandrs Medvedjevs un Krievijas hokeja federācijas galva Vladislavs Tretjaks apsprieduši dažus jautājumus par Kontinentālo hokeja līgu.

„Ekonomiskā krīze skārusi visas līgas. Visi kādu laiku var sastapties ar problēmām,” sacīja Fāzels. „Manuprāt, šobrīd Kontinentālajai hokeja līgai ir pārlieku daudz komandu, bet augstas klases hokejisti – ne pārāk. Vajag vadīties pēc principa „jo mazāk, jo labāk”, tad arī spēles līmenis augs.

„KHL kā organizācija ar finansiālām problēmām saskārusies nav,” atklāja Medvedjevs. „Taču nav noslēpums, ka dažām KHL komandām ekonomiskā situācija nav tā labākā. To, kā samazināt kraha iespējamību, apspriedīsim sestdien direktoru sanāksmē. Uz to ielūgsim arī klubu un spēlētāju arodbiedrības pārstāvjus. Izrunāsim ne tikai šī brīža ekonomisko situāciju, bet arī nākotnes.

Lai iekļūtu mūsu līgā, komandām no Ziemeļeiropas un Rietumeiropas vajadzīga ne tikai vēlēšanās, bet arī noteikts budžets, vienība, kas spēlēs nacionālajā čempionātā (tas varētu būt fārmklubs) un jauniešu komanda. Šos nosacījumus izpildīt nav visai viegli.”

„Ja klubs vēlas iekļūt KHL, tam vajadzīga atļauja no savas valsts hokeja federācijas, kā arī no IIHF. Vienmēr esmu bijis par KHL, taču jābūt uzmanīgiem, nedrīkst pārsteigties,” piebilda Starptautiskās Hokeja federācijas galva. „Uzskatu, ka Eiropas analogs NHL nav aiz kalniem.”

„Nav noslēpums, ka mēs ņemam spēlētājus no NHL, viņi no mums, taču jābūt kaut kādai kārtībai,” sacīja Tretjaks. Vienošanās par hokejistu pāreju noslēgta nav, tāpēc jāmeklē kāds kompromiss, lai attiecības kļūtu civilizētākas.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites