Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Liepājnieki uzveic „Bebrus”

Šodien tikai viens mačs risinājās Baltkrievijas atklātajā čempionātā, kur Liepājas „Metalurgs” pārspēja „ASK/Ogri” ar 4:2.

Spēles rezultātu atklāja Andrejs Smirnovs, kurš guva vārtus tika dažas sekundes pēc Andreja Ignatoviča (Ogre) noraidījuma. Mača astotajā minūtē Vjačeslavs Fanduļs izmantoja divu vīru pārsvaru, panākdams neizšķirtu. Tieši Fanduļs bija tas, kurš otrajā trešdaļā panāca ogrēniešiem labvēlīgu rezultātu – 2:1. Atkal vairākumā!

Taču liepājnieki attaisnoja savu augsto vietu BAČ turnīra tabulā pēdējā periodā. Vispirms Edijs Brahmanis izmantoja vairākumu, izlīdzinot rezultātu – 2:2. Pēc 13 minūtēm Māris Grāvītis pārspēja Mārtiņu Raitumu, bet punktu visam pielika Brahmanis, iemetot ripu tukšos vārtos. „ASK/Ogre” cerēja, ka spēs izglābties, vārtsargu nomainot pret sesto laukuma spēlētāju, bet tas neizdevās.

Neviens hokejists maču nebeidza ar negatīvu lietderības koeficientu. Kopumā spēli vēroja 222 skatītāji. Nākamie mači mūsējiem 23. decembrī.

„Metalurgs” šobrīd čempionāta kopvērtējumā ieņem sesto vietu, bet Ogres hokejisti ir divpadsmitie.