Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Medvedjevs:„Taupīsim it visā”

Sestdien risinājās KHL vadības sasauktā sēde, kurā piedalījās vairāki klubu un spēlētāju apvienības pārstāvji. Tika lemts jau no nākamās sezonas sākt būtiskas pārmaiņas.

„Sēdē vispirms ar saviem priekšlikumiem uzstājās komandu pārstāvji, tad spēlētāju asociācijas pārstāvis Andrejs Kovaļenko,” atklāja KHL prezidents Aleksandrs Medvedjevs. „Kas attiecas uz nākamo sezonu, es nosaucu lēmumus, kas tiks pieņemti cīņā pret krīzi. Protams, ja piekritīs visas iesaistītās puses. Vispirms – jāsamazina izdevumi. Mēs taupīsim visu! Komandām nāksies mainīt divīzijas, lai nebūtu pārlieku gari pārlidojumi. Spēlētāju vidējā alga neatbilst rādītajam sniegumam, tādēļ arī tā būtu jāsamazina. Iespējams, tiks ieviests nodokļu fonds, kas iekasēs procentus no hokejistu samaksas. Ir arī idejas, kā ieekonomēt uz arēnu īri. Piemēram, „Megasport” halle – tajā notika tikai pasaules čempionāts un „Pirmā kanāla” kauss. Drīzumā Maskavas „Dinamo” gatavojas aizvadīt maču pret „AK Bars” tieši tur. Un ir zināma summa par ledus īri. Par tādu naudu varētu aizvadīt trīs spēles Detroitā! Un ir plāns piesaistīt mūsu hokejam reklāmdevējus. Konkrēti – alus firmas.”

„Runājot par leģionāriem, viņu limitu komandās derētu ierobežot. Bet par cik? Šis jautājums vēl ir atvērts sarunām. Taču ārzemnieki ceļ līgas līmeni. Piemēram, Marsels Hosa no Rīgas „Dinamo” – viņš šo sezonu nespēlē NHL, bet atbrauca pie mums. Hosa parādīja savu meistarību, kļūstot par vienu no rīdzinieku līderiem. Turklāt viņš saņem vien 200 tūkstošu eiro sezonā! Un nesūdzas.”

Leonīds Vaisfelds, Mitišču „Atlant” ģenerāldirektors: „Pirms tikšanās mums atsūtīja notikumu programmu, kas sastāvēja no diviem punktiem. Mēs, sešu klubu pārstāvji, atnācām, paudām savu viedokli un aizgājām. Pārējie jautājumi tika lemti jau bez mūsu līdzdalības. Godīgi sakot, domājām, ka tiks dota iespēja piedalīties kāda jautājuma lemšanā, ja reiz aicināja. Mums būtu interesanti dzirdēt krīzes apkarošanas plānu. Mēs vairākkārt esam izteikuši idejas, kā to izdarīt. Taču tad mūs palūdza to visu iesniegt rakstiskā veidā. Šis dokuments pašlaik ir tapšanas stadijā. Kā viss izvērtīsies tālāk, nezinu. Varbūt mūsu ieteikumus pieņems jau nākamajā dienā, varbūt – ne.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites