Kategorijas | Ziņas

Dānijā uzvaras, Macijevskis rezultatīvs

Šovakar Dānijas čempionātā mačus aizvadīja divi latviešu hokejisti – Sergejs Čubars un Aleksandrs Macijevskis. Pēdējais darbojās ļoti veiksmīgi – 2+1 un uzvara.

Macijevska pārstāvētais „Soderyiske” ar 5:0 sagrāva „Cobras” vienību. Pie pirmajiem vārtiem mājinieku komanda tika pirmā perioda beigu daļā, kad pēc Macijevska piespēles vārtus guva Dens Kemans. Pusminūti pirms trešdaļas beigām latvietis pārsvaru dubultoja. Trešie vārti Madsa Kristensena kontā. Tablo rādīja 4:0, kad vairākumā pretinieku vārtsargu jau otro reizi mačā pārspēja Macijevskis. Pēdējo ripu oponentu „būrī” iemeta Dastins VanBalleguī. Latviešu uzbrucējs maču beidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Arī otra latviešu hokejista pārstāvētā vienība „Totempo” izcīnīja uzvaru – 3:1 pret „AaB Ishockey”. Čubara komandas labā vārtu guva Tims Kuks, Brendons Benedikts un Ronni Tomasens. Latvietim neitrāls lietderības koeficients. Interesanti, ka viņa komanda maču aizvadīja ar augstu disciplīnu, izpelnoties tikai vienu noraidījumu.

Citi Latviju pārstāvošie hokejisti spēles Eiropas hokeja laukumos aizvadīs rīt.