Kategorijas | Ziņas

„Dinamo” pārspēj „Baris”

Gada pēdējā mačā Rīgas „Dinamo” uzveica Kazahstānas čempionus Astanas „Baris” ar 1:0. Vienīgie vārti Atvara Tribuncova kontā.

Pirmajā periodā uzdevumu augstumos bija abi vārtsargi, tverot visus metienus. Vienīgi brīdī, kad Ģirts Ankipāns atradās uz noraidīto soliņa, no „Baris” izvirzīšanās vadībā glāba vārtu stabs. Vienības apmainījās ar bīstamiem momentiem gan pirmajā, gan otrajā trešdaļā. Minūti pirms otrā perioda beigām mūsējie beidzot atklāja rezultātu. Tribuncovs pēc Aleksandra Ņiživija un Mārtiņa Cipuļa piespēlēm izmantoja to, ka Astanas kluba hokejisti atradās mazākumā. Trešajā trešdaļā „Dinamo” nācās izciest trīs skaitliskos mazākumus pēc kārtas, taču lieliski vārtos darbojās Martins Pruseks. Mūsējie pārsvaru prata nosargāt un izcīnīja pelnītu uzvaru. Tieši Pruseks pamatoti tika atzīts par labāko spēlētāju Rīgas vienībā.

Rīdzinieki atkal ir „uz viļņa”, jo viņi izcīnījuši jau sešas uzvaras pēc kārtas, turklāt pēdējās trīs – piecu dienu laikā. Pašlaik „Dinamo” KHL turnīra tabulā ieņem 11. pozīciju, kas dod iespēju cīnīties izslēgšanas mačos. Nākamā spēle – pret Sanktpēterburgas „CKA” 3. janvārī.

Rīgas “Dinamo” – Astanas “Baris” 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)