Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Zaudējums arī pret slovākiem

Vakar pasaules čempionātā junioriem Latvijas izlase piedzīvoja smagu zaudējumu oret Slovākijas valstsvienību – 2:7.

Mača otrajā minūtē rezultātu atklāja Radoslavs Tibors, taču dažas minūtes vēlāk latvieši panāca neizšķirtu. Jāņa Straupes metiens izrādījās precīzs. Latvijas U-20 izlase pirmajā periodā pat izvirzījās vadībā, kad ar rezultatīvu raidījumu vairākumā izcēlās Ronalds Cinks. Diemžēl līdz divdesmitminūtes beigām slovāki panāca 2:2 – vārtus guva Ondrejs Rušnaks.

Otrajā periodā mūsējo oponenti panāca un nostiprināja sev labvēlīgu rezultātu. Mareks Hrivika „golam” bija nepieciešams video atkārtojums, lai pārliecinātos, vai ripa tiešām ielidojusi vārtos. Atkārtojums apliecināja, ka ripa atsitās pret metālu vārtos pirms izlidoja no tiem. 38 sekundes vēlāk Dariuss Rušnaks vēl reizi atbēdināja latviešu līdzjutējus, gūstot trešos vairākuma vārtus mačā. Tibora otrais precīzais metiens spēlē lika rezultātam uz tablo mainīties uz 5:2. Arī trešajā trešdaļā latvieši palika tukšā, pretiniekiem ļaujot savos vārtos samest divas ripas. Maču vērot bija ieradušies 9370 līdzjutēji.

Slovākiem šī bija pirmā cīņa Kanādā. Abām vienībām nākamais pretinieks ir Zviedrija, latviešiem – pirmdien, bet Slovākijai – svētdien. Ja abām komandām būs jācīnās par palikšanu labāko sabiedrībā, tad latviešu nesenajiem oponentiem izcīnītie 3 punkti var būt ļoti svarīgi.

Latvija – Slovākija (2:2, 0:3, 0:2)