„Dinamo” piedzīvo sagrāvi

Rīgas „Dinamo” aizvadījusi pirmo spēli KHL šogad. Diemžēl piedzīvots zaudējums pret Sanktpēterburgas „SKA”.

Maču Sanktpēterburgā vērot bija ieradušies 11800 skatītāju, liela daļa no viņiem noteikti atcerējās Martinu Pruseku, kurš spēlējis arī „SKA” sastāvā. Šķiet, rīdzinieku oponenti zināja, kā jāmet Prusekam, lai viņš metienu neatvairītu. Pirmais, kas guva vārtus, tādējādi arī atklājot rezultātu, bija Aleksandrs Kučerjavenko. Viņš izmantoja to, ka komandas atradās nevienādos sastāvos. Otrais periods „Dinamo” iesākās neveiksmīgi. Jurijs Babenko atkal izmantoja vairākumu, panākdams 2:0. Abās reizēs uz noraidīto soliņa sēdēja Armands Bērziņš. Arī divdesmitminūtes beigas nebija diez ko labvēlīgas viesiem. Nepilnas trīs minūtes pirms trešdaļas beigām Igors Makarovs raidīja ripu „Dinamo” vārtos. Trešais periods iesākās ar kārtējo Bērziņa noraidījumu. Par nelaimi, arī šoreiz mājinieki spēja panākt to, ko no viņiem gaidīja līdzjutēji – gūt vārtus. Precīzs metiens Kirila Safronova kontā. Jātzīst gan, ka tieši Bērziņam neilgi pirms fināltaures bija ļoti laba iespēja, Roberts Ešs metienu tvēra.

Diemžēl Rīgas klubs pārtrauca sešu uzvaru sēriju. Latviju pārstāvošā vienība ieņem 12. vietu KHL turnīra tabulā. Nākamais mačs „Dinamo” pēc divām dienām pret „Severstaļ”.

Sanktpēterburgas “SKA” – Rīgas “Dinamo” 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)