Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Fāzelu priecē ČL

Starptautiskās Hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels izteicies, ka ir ļoti apmierināts ar čempionu līgas izveidi.

Lai gan pusfinālu atbildes cīņas vēl pat nav aizvadītas, droši var apgalvot, ka čempionu līga ir izdevies projekts. „Esmu ļoti gandarīts, ka klubi tiešām cīnās par uzvarām un ka līdzjutēji izrāda interesi par izlozēm,” atzina 58 gadus vecais Renē Fāzels, kurš ir IIHF prezidents kopš 1994. gada.

ČL formāts sevi attaisnojis, īpaši tas, ka divi klubi, kas pārstāv vienu valsti, nevar tikties finālā. Saprotams, ka tādējādi zustu interese par maču. Piemēram, šogad vienā no pusfinālu pāriem savā starpā sacenšas divas Krievijas komandas – Ufas „Salavat Julajev” un Magņitogorskas „Metallurg”. Tātad finālcīņai būs lielāka ažiotāža – gan no krievu, gan no otras finālistes puses.

Fāzels gan grib izvairīties no Eiropas NHL. Viņš uzskata, ka daudz aizraujošāk cilvēkiem šķiet pašmāju tradīcijas. „Visi zina Eiropas futbola tradīcijas. Anglijas, Spānijas, Vācijas, Itālijas un Francijas līgas ir ļoti stipras, tādēļ arī tik vērtīgas. Vēlos, lai arī hokejā izveidotos kas līdzīgs,” komentēja Fāzels.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites