Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: ,

Ogrēnieši piekāpjas „Šiņņik”

Šodien Baltkrievijas atklātajā čempionātā (BAČ) „ASK/Ogre” hokejisti atzina Bobruiskas „Šiņņik” pārākumu – 2:4.

Pirmajā periodā Ogres hokejisti nespēja izmantot nevienu no trim vairākuma iespējām, ko deva oponenti. Par to nācās samaksāt – ar vārtu zaudējumu. Trešdaļas vidū Sergejs Koļubakins izvirzīja vadībā viesus. Otrajam perioda ritot uz beigām, Ogres klubs panāca neizšķirtu – vārtus guva Toms Bluks. Diemžēl pāris minūtes vēlāk vairākumu izmantoja Igors Vorošilovs. Arī beidzamo divdesmitminūti Bobruiskas vienība aizvadīja ne mazāk veiksmīgi. Vispirms divu vīru vairākumu izmantoja Dmitrijs Hramčenko, bet astoņas sekundes vēlāk ar precīzu metienu izcēlās arī Andrejs Koļosovs. „ASK/Ogre” hokejisti līdz spēles beigām atguva tikai vienus vārtus, ar ko, protams, bija par maz. Aleksandrs Šiškovičs pārspēja Antonu Mickeviču laikā, kad uz noraidīto soliņa atradās „Šiņņik” spēlētājs Vjačeslavs Andrjušenko. Skatītāju skaits šajā cīņā bija gaužām mazs – vien 146 cilvēki bija atlicinājuši laiku hokeja mača vērošanai.

Pirmdien regulārā čempionāta cīņu aizvadīs „Rīga 2000”, bet otrdien – Liepājas „Metalurgs”. Liepājnieki turnīra tabulā šobrīd ieņem vien septīto pozīciju, rīdzinieki – vienpadsmito, ogrēnieši divpadsmito, bet pēdējie (četrpadsmitie) ir Daugavpils „Latgale”.

„ASK/Ogre” – Bobruiskas „Šiņņik” 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)