Masaļskim neveiksmīga atgriešanās

Latviešu vārtsargs Edgars Masaļskis atgriezies hokeja laukumos pēc gūtā savainojuma sezonas sākumā. Viņš Duisburgas “Fuchse” vārtos mačā pret Kasselas “Huskies” ielaida septiņas ripas.

Vācijas DEL līgā Herberts Vasiļjevs savai Krēfeldes „Pinguine” komandai palīdzējis pārspēt Ķelnes „Haie” – papildlaikā 4:3. Vasiļjeva kontā rezultatīva piespēle trešajā divdesmitminūtē, pēc kuras vārtus guva Čārlijs Stīvenss, bet rezultāts tapa 3:2. Diemžēl oponenti vienus vārtus atguva, panākot neizšķirtu. Taču pēdējais vārds piederēja krēfeldiešiem, kuri papildlaika otrajā minūtē izmantoja vairākumu. Tobrīd laukumā bija arī latviešu uzbrucējs. Arvīda Reķa Volfsburgas „Grizzly Adams” piekāpās „DEG Metro Stars” komandai ar 1:2. Reķim divas soda minūtes un negatīvs lietderības koeficients -1.

Pēc savainojuma izārstēšanas laukumā atgriezies Edgars Masaļskis. Tiesa, mačs izvērtās ne visai labvēlīgs – viņa Duisburgas „Fuchse” piedzīvoja zaudējumu cīņā ar Kaselas „Huskies” (3:7). Masaļskis nospēlēja pilnu maču, ielaižot septiņas ripas savos vārtos.

Austrijas Bundeslīgā abu latviešu pārstāvētie klubi tika pie uzvarām. Oskara Cibuļska Zalcburgas „Red Bulls” ar 4:2 uzveica „Alba Volan” hokejistus. Labās malas aizsargs ar rezultativitātes punktiem neizcēlās, taču pabija laukumā divos vārtu gūšanas un vienā zaudēšanas epizodē. Kopsummā neitrāls lietderības koeficients. Vīnes „Capitals” izrādījās pārāki pār „Pasut” – 5:2. Viktors Ignatjevs mačā nepiedalījās.

Čehijas Ekstralīgā Aleksandra Jerofejeva pārstāvētais Prāgas „Sparta” piekāpās Vitkovičes „Steel” ar 0:3. Aizsarga kontā divas soda minūtes trešajā periodā, kuru laikā pretinieki guva vārtus. Citā spēlē Jēkaba Rēdliha Trinecas „Ocelari” sacentās ar Jāņa Andersona Plzeņas „Lasselsberger”. Plzeņas klubs uzvarēja ar rezultātu 5:2, bet neviens no pieminētajiem hokejistiem laukumā nedevās.

Slovākijas Ekstralīgā ar vārtu guvumu izcēlies Guntis Džeriņš, diemžēl viņa „MHC Martin” zaudēja Trenčinas „Dukla” vienībai – 4:3. Džeriņš pārspēja pretinieku vārtsargu Vladimiru Kovāču trešās trešdaļas pirmajā pusē, panākdams 2:3. Tieši sešas minūtes vēlāk Vilijams Čaho palielināja starpību līdz 2:4, bet pirms mača beigām „Martin” spēja atgūt vienu „golu” – precīzs raidījums Lukašam Havelam.