Kategorijas | Ziņas

„Dinamo” piekāpjas „Severstaļ”

Kārtējā KHL mačā Rīgas „Dinamo” hokejisti piedzīvojuši otro zaudējumu pēc kārtas, šoreiz pret Čerepovecas „Severstaļ” – 1:3.

Mačs iesākās visai mierīgi, līdz pat trešajai minūtei nebija neviena kaut cik bīstama momenta. Tobrīd pāri guļošajam Martinam Prusekam ripu pārmest nespēja Bardins. Laba iespēja atklāt rezultātu bija arī Maksimam Truņevam, taču noteikumus pret viņu pārkāpa Aigars Cipruss (klupināšana). 1:0 – Sergejs Soins neilgi pirms pirmā perioda beigām met precīzi.

Otrās trešdaļas pirmajā pusē bīstamu momentu izveidoja Lauris Dārziņš, bet pretinieku vārtsargs glāba savējos no vārtu zaudējuma. Kad Ladislavs Nāģs nopelnīja divu minūšu noraidījumu par sitienu ar nūju, „Dinamo” izdarīja spiedienu uz oponentiem. Pēc neprecīziem Duvija Vestkota un Filipa Novāka metieniem vārtus guva Mets Elisons, tādējādi izlīdzinot rezultātu.

Trešais periods iesākās neveiksmīgi – „Severstaļ” izdarīja vairāk metienu pa vārtiem, tika pat gūti vārti, kurus gan neieskaitīja, jo Nāģs pārkāpa noteikumus brīdi pirms tam. Perioda vidū rīdzinieki trīs minūšu laikā izpelnījās trīs pārkāpumus, par ko arī tika sodīti no Jozefa Strakas puses, kura raidītā ripa lidoja vārtos. Pāris minūtes pirms fināltaures Nikolajs Lemtjugovs spēja palielināt rezultāta starpību. Rīgas klubs izglābties nespēja kā rezultātā otrais zaudējums šogad.

Rīgas „Dinamo” šobrīd ieņem 14. pozīciju, kas ļauj startēt izslēgšanas mačos. Nākamā spēle Latviju pārstāvošajam klubam pēc divām dienām, kad nāksies mēroties spēkiem ar Jaroslavļas „Lokomotiv”.

Čerepovecas „Severstaļ” – Rīgas „Dinamo” 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)