Kategorijas | Ziņas


Latvieši paliek augstākajā divīzijā

Latvijas U-20 izlase, uzvarot Kazahstānas vienaudžus ar 7:1, saglabājusi vietu labāko sabiedrībā.

Pirms spēles kazahi varēja panākt to, ka grupā trim komandām ir vienāds punktu skaits – starp Vāciju, Latviju un Kazahstānu. Par laimi, mūsējie paveica visu, kas bija jāpaveic.

Mača 13. minūtē Roberts Jekimovs atklāja rezultātu, lai gan vārtu gūšanas momenti bija gan vienai, gan otrai vienībai. Pie tam pēc viena no oponentu metieniem ripa atsitās pret vārtu pārliktni. Jānis Ozoliņš dubultoja pārsvaru otrā perioda vidusdaļā, pārspēdams pretinieku vārtsargu Andreju Jankovu. Interesanti, ka kazahiem bija vairāk metienu pa vārtiem pēc pirmajām 40 minūtēm, bet vai tam bija nozīme?

Patiesā kazahu iznīcināšana sākās trešajā trešdaļā. Roberts Bukarts, kurš iespēja „hat trick” iepriekšējā mačā, pēc precīza metiena mazākumā lika mainīt rezultātu tablo pret 3:0. Līdz divdesmitminūtes beigām vēl izcēlās Artjoms Ogorodņikovs (pietam divkārt), vēlreiz Jekimovs un Ralfs Freibergs. Goda vārtus Kazahstānai guva Konstantīns Saveņkovs.

„Līdz šim kārtīgi neapjēdzu, ko esam sasnieguši,” par komandas uzvaru priecājās treneris Andrejs Maticins. „Mums ir tikai kādi 30 šāda līmeņa hokejisti valstī! Mājās mūs noteikti sagaidīs kā varoņus.”

Savukārt kazahu galvenais treneris Oļegs Boļjakins nebija priecīgs: „Visi mači čempionātā mums bija grūti. Sastāvā bija 11 spēlētāji, kas varēs sacensties arī nākamgad, turklāt šodien cīņā varēja piedalīties tikai 15 hokejisti, tas traumu dēļ.”

Tātad čempionāta noslēgumā latvieši izcīnījuši astoto vietu desmit komandu konkurencē.

Latvija – Kazahstāna 7:1 (1:0, 1:0, 5:1)

Foto: Phil MacCallum/HHoF


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites