„Dinamo” atkal zaudē

KHL čempionātā šovakar Rīgas „Dinamo” piedzīvoja trešo zaudējumu pēc kārtas, pret Jaroslavļas „Lokomotiv” 1:6.

Atšķirībā no pēdējiem mačiem, šoreiz „Dinamo” vārtus sargāt devās Sergejs Naumovs. Spēles pirmajā pusē bīstamus momentus izveidoja gan viena, gan otra komanda. Taču rezultātu atklāt izdevās mājiniekiem, „Lokomotiv” – precīzs metiens Alekseja Mihnova kontā.

Otrajā periodā mūsējiem izdevās izlīdzināt rezultātu pret Jašina komandu. To paveica Miķelis Rēdlihs, kuram asistēja Armands Bērziņš. Diemžēl pārlieku ilgi priecāties rīdziniekiem neizdevās, jo vārtus neilgi pirms trešdaļas beigām guva Zbineks Igrls.

Ja arī bija kāds cerību stariņš pirms trešās divdesmitminūtes, tad tajā tas izdzisa pavisam. Mača 43. minūtē pārsvaru palielināja oponentu lielākā zvaigzne – Aleksejs Jašins, Mazliet vēlāk Mihnovs savam kontam pieskaitīja otro „golu” mačā. Arī Jašinam izdevās gūt divus vārtus šajā mačā, kad viņa raidītā ripa perioda 16. minūtē ielidoja Naumova sargātajā „cietoksnī”. Pēc Ivana Tkačenko metiena tablo rādīja 6:1, līdz cīņas beigām rezultāts mainīts netika.

Lai gan šis bija „Dinamo” trešais zaudējums pēc kārtas, viņi vēl aizvien saglabā vietu 16 labāko komandu skaitā. Nākamā spēle – pēc divām dienām pret Toljati „Lada”.

Jaroslavļas „Lokomotiv” – Rīgas „Dinamo” 6:1 (1:0, 1:1, 4:0)