Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Arī šveicieši finālā

Cīrihes „Lions”, pārspēdami Espo „Blues” ar 4:1, iekļuvuši čempionu līgas finālā, kur nāksies mēroties spēkiem ar Magņitogorskas „Metallurg”.

Āri Sulanders vārtos savu darbu paveica teicami, atvairot 33 metienus. Tikmēr Žans-Gajs Trūdels bija vadošais spēlētājs uzbrukumā.

Cīrihes komanda guva sešus vārtus iepriekšējā savstarpējā cīņā, taču šoreiz nevajadzēja daudz laika, lai visu nokārtotu. Pēc Trūdela piespēles Tibolts Monjē guva skaistus vārtus, pārspēdams austriešu vārtsargu Berndu Brukleru. Perioda vidusdaļā Matiass Zēgers panāca 2:0, gūstot vārtus vairākumā. „Blueas” bija nonākuši neatskaužamā situācijā, ņemot vērā to, ka šī bija spēle, kas jāuzvar. Viņi nespēja izveidot reālus vārtu gūšanas momentus, lai gan metienu skaits bija visai liels.

Otrajā periodā „Blues” bija atguvušies, jo samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – to paveica Ismo Koupala. Pūlis beidzot uzgavilēja Espo klubam. Spēlēdami agresīvi, mājinieki biežāk pazaudēja ripu, kļuva neuzmanīgāki, par ko nācās samaksāt. Trešajās trešdaļas beigās 3:1 panāca Trūdels, bet tukšos vārtos melno kaučuka gabalu iemeta Raiens Gardnērs.

Pusfinālu cīņās Cīrihes „Lions” izcīnīja divas uzvaras un finālā sacentīsies pret Magņitogorskas „Metallurg”. Gaidāmas interesanta cīņa!

Cīrihes „Lions” – Espo „Blues” 4:1 (2:0, 0:1, 2:0)