Kategorijas | Ziņas


Morozovam 150. vārti

Šovakar KHL mačā starp Kazaņas „AK Bars” un „MVD” Aleksejs Morozovs guva savus 150. vārtus „AK Bars” rindās.

Pats hokejists par iespējamo rekorda sasniegšanu pirms mača nezināja. „Kad to paziņoja arēnā, tad arī uzzināju. Centīšos arī turpmāk iepriecināt skatītājus ar savu sniegumu. Rekordi man nudien nav tas, pēc kā tiecos. Necenšos tos sasniegt, vienkārši palīdzu komandai, ka vien spēju. Galvenais, ka šovakar spējām izcīnīt uzvaru (3:1 – aut.),” komentēja Morozovs.

Tā kā zaudētāju rindās galvenais treneris ir Oļegs Znaroks, arī viņam bija ko teikt par maču: „Spēle bija aizraujoša. Domāju, skatītājiem patika. Kaut arī puiši cīnījās līdz galam, uzvarēt neizdevās. Šodien mēs pietuvojamies tai spēlei, kāda mums bija līdz jaunā gada sākumam.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites