Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Morozovs: „Cīnījāmies par uzvaru”

Viens no Jašina vienības līderiem Aleksejs Morozovs izteicies, ka abas zvaigžņu mača komandas spēlēja, lai uzvarētu. Viņu neapmierināja tikai ledus kvalitāte.

„Jā, protams, vēlējāmies uzvarēt, iepriecināt skatītājus, bet nesanāca – ko tur padarīsi,” pēc mača sacīja hokejists. „Pirms mača neko nesarunājām ar pretiniekiem, jo katrs gribēja uzvaru. Domāju, ka skaistākas kombinācijas izveidot traucēja ledus kvalitāte, kas bija zemā līmenī. Lai gan spēlējām atklātā laukumā, īpaši aukstumu nejutu.”

Jaromīrs Jāgrs izteicies, ka nebija spēlējis atklātā laukumā kopš sešu gadu vecuma, taču Morozovam šāda veida pieredze ir bijusi arī profesionāļa karjerā: „Mums ir bijuši treniņi svaigā gaisā, tajā skaitā arī hokejs. Pat sezonas vidū dažreiz gadās kāds ārpus halles treniņš.”

„Ja varētu izvēlēties, kur aizvadīt zvaigžņu spēli nākamgad, izvēlētos šo pašu vietu. Tikai ar labāku ledus kvalitāti, jo šodien pat ripa lāgā neturējās pie nūjas. Kāpēc Sarkanais laukums ir labāks par kādu arēnu? Tāpēc, ka arēnās mēs spēlējam katru nedēļu, bet svaigā gaisā – ļoti reti, tā ir kā dāvana gan spēlētājiem, gan līdzjutējiem,” piebilda Kazaņas „AK Bars” uzbrucējs.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites