Kategorijas | Ziņas

Uzvar Jāgra komanda

Šodien Sarkanajā laukumā risinājās KHL zvaigžņu spēle, uzvaru ar 7:6 izcīnīja Jaromīra Jāgra komanda.

Jāgra jeb ārzemnieku vienībā bija arī Rīgas „Dinamo” uzbrucējs Marsels Hosa. Viņš mājās brauks ar nudien patīkamām emocijām, jo atzīmējās ar trim vārtu guvumiem jeb „hat trick”.

Tieši Hosa bija tas, kurš 9. minūtē atklāja rezultātu. Viņam asistēja Klepišs. Divas minūtes vēlāk Sergejs Mozjakins guva izlīdzinājuma vārtus, ļaujot uzgavilēt vietējiem līdzjutējiem. Neilgu brīdi vēlāk, pēc precīzajiem Bena Klaimera un Jaroslava Kudrnas raidījumiem, ar 3:1 vadībā bija izvirzījušies leģionāri. Otrajā periodā pirmo „golu” iemeta Deniss Kuljašs. Taču vienīgais Rīgas kluba pārstāvis atjaunoja divu vārtu pārsvaru. Alekseja Jašina komandas hokejisti pat spēja izvirzīties vadībā, kad precīzi metieni izdevās Mozjakinam un Oļegam Saprikinam. Pēdējo divu minūšu laikā uzvaru izrāva Jāgra vienība. Vispirms 6:6 panāca Pāvels Brendls, bet izšķirošie vārti Hosam! Interesanti, ka mača divi galvenie varoņi – Jašins un Jāgrs – ar rezultativitāti neizcēlās.

Alekseja Jašina komanda – Jaromīra Jāgra komanda 6:7 (1:3, 2:2, 3:2)