Kategorijas | Jaunumi, Ziņas


Latvijas Hokeja federācija un A/S „Dinamo Rīga” sadarbosies sponsoru piesaistei hokejam Latvijā

Piektdien, 9. janvārī, notika Latvijas Hokeja federācijas (LHF) un A/S „Dinamo Rīga” sadarbības līguma parakstīšana. To parakstīja LHF prezidents Kirovs Lipmans un A/S „Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Guntis Ulmanis.

Kā uzsvēra abas puses, tad līgums tapis ilgā, rūpīgā darbā, saskaņojot kopīgos saskarsmes punktus mūsu valsts hokeja attīstībai. Tas tapis galvenokārt ar domu par Latvijas hokeja nākotni, par to, lai arī turpmāk mūsu hokejs pasaulē kotētos visaugstākajā līmenī.

„Esmu gandarīts par vienošanās panākšanu un drošu un stabilu pamatu ielikšanu hokeja nākotnei. Līgums nenozīmē sadarbību tikai izlašu līmenī, bet veicinās to visos hokeja attīstības posmos, sākot jau ar bērnu un jauniešu hokeju”, – vēsturiskajā brīdī sacīja LHF prezidents Kirovs Lipmans.

Savukārt, A/S „Dinamo Rīga” padomes priekšsēdētājs Guntis Ulmanis arī pauda gandarījumu par noslēgto sadarbības līgumu un uzsvēra: „Rīgas Dinamo šobrīd ir vadošais Latvijas hokeja klubs un ir tikai pašsaprotami, ka tiek parakstīts sadarbības līgums ar Latvijas Hokeja federāciju, organizāciju, kuras primārais mērķis ir rūpēties par hokeja attīstību mūsu valstī, kas ietver sevī gan nacionālo izlašu gatavošanu, gan arī bērnu un jaunatnes hokeja attīstību. Arī Rīgas Dinamo viens no primārajiem mērķiem ir Latvijas hokeja attīstība, un šajā punktā sakrīt gan LHF, gan arī Rīgas Dinamo intereses. Iespējams abām organizācijām šī mērķa sasniegšanai ir nedaudz atšķirīgi līdzekļi, taču tas nemaina lietas būtību. Līgumā ir atrunāti jautājumi, kādā veidā klubs uz oficiālajiem turnīriem atbrīvos hokejistus Latvijas izlasēm, kā arī ir atrunāta sadarbība, kādā veidā abas puses sadarbosies jautājumos, kas ir saistīti ar jauno spēlētāju piesaisti klubam Katrā ziņā es uzskatu, ka no šī līguma parakstīšanas ieguvēji būs gan Rīgas Dinamo, gan LHF, gan arī visa Latvijas hokeja sabiedrība.”

Sadarbības līgums ietver arī abpusēju sadarbību sponsoru piesaistei hokejam Latvijā, noteikumus par hokeja kluba „Rīgas Dinamo” hokejistu dalību Latvijas valstsvienības spēlēs, LHF licencēto tiesnešu aktīvo dalību Kontinentālās hokeja līgas tiesāšanā un citus nosacījumus.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites