Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Jāgrs saaukstējies

KHL kluba Omskas „Avangard” ģenerālmenedžeris Anatolijs Bardins izteicies, ka pēc zvaigžņu mača atklātā laukumā uzbrukuma līderis Jaromīrs Jāgrs saaukstējies.

„Jāgrs ir viegli saaukstējies, taču tas neliegs viņam spēlēt nākamajā mačā (pret Mitišču „Atlant” – aut.),” atklāja Bardins. „Viņš atlidoja no Maskavas un ir kopā ar komandu.”

„Konstantīns Potapovs vienkārši uzrakstīja atlūgumu, un kluba padome to apstiprināja,” par „Avangard prezidenta atkāpšanos izteicās ģenerālmenedžeris. „Vai tas ir saistīts ar Čerepanova lietu, nezinu, neesmu lietas kursā. Komandai būs izpilddirektors, bet viņa vārdu neatklāšu. Domāju, plašāka publika diezin vai viņu zina.”

„Šobrīd mūsu komandai visvairāk nepieciešams papildinājums uzbrukumā un vārtos. Labi hokejisti vajadzīgi viesiem, mēs viņus ļoti aktīvi meklējam. Kuru katru neņemsim.

Uz KHL zeltu pretendē 6-8 vienības, mūsu mērķis vispirms – iekļūt Gagarina kausa izcīņas pusfinālā. Es ticu trenerim un spēlētājiem, ka viņi to paveiks. Tiesa gan, pēdējo reizi redzēju Veinu Flemingu mačā pret HK „MVD”…”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites