Kategorijas | Ziņas

„Dinamo” papildlaikā uzveic Omsku

Vakar KHL mačā starp Rīgas „Dinamo” un Omskas „Avangard” uzvaru papildlaikā ar 5:4 izcīnīja Latvijas klubs.

Viennozīmīgi labāks sākums padevās „Dinamo”. Jau trešajā minūtē pēc uzvarēta iemetiena vārtus guva Marsels Hosa. Mūsējie dubultoja pārsvaru, izmantodami vairākumu. Marka Hartigana raidītā ripa atsitās pret oponenta nūju un ielidoja vārtos. Nepagāja ne minūtē, un rīdzinieki pieļāva kļūdu. Igors Volkovs izgājienā 2 pret 1 bija precīzs. Tieši pēc divām minūtēm Krišjānis Rēdlihs atjaunoja pārsvaru, būdams pārāks par „Avangard” vārtsargu Adamu Svobodu. Latvijas kluba pārstāvji atradās vairākumā.

Diemžēl visai veiksmīgs otrais periods izvērtās Omskas vienībai. 35. minūtē Antons Kurjanovs raidīja ripu zem pārliktņa, samazinādams rezultāta starpību līdz minimumam. Nedaudz vēlāk Jaromīrs Jāgrs atdeva ļoti labu piespēli Dmitrijam Pestunovam, kurš bija precīzs. Uzreiz pēc tam rīdzinieku galvenais treneris Jūliuss Šuplers pieprasīja 30 sekunžu pārtraukumu.

Trešās trešdaļas vidū „Avangard” izmantoja divu vīru vairākumu, vārtus guva Vjačeslavs Belovs. „Dinamo” ar visiem spēkiem centās izlīdzināt rezultāta starpību, kas arī izdevās. Pēc Armanda Bērziņa piespēles precīzs metiens padevās Kristapam Sotniekam. Tā kā mača pamatlaiks beidzās ar rezultātu 4:4, nācās izspēlēt pagarinājumu. Tajā noraidījumu nopelnīja Filips Metļuks, ko izmantoja mūsējie. Aizvadot nepilnu pusminūti, spēlēdami 4 pret 3, Hartigans guva uzvaru nesošos vārtus. Šis bija jau otrais panākums pret Omskas klubu. Atgādināšu, ka pirmā cīņa risinājās Ziemassvētkos.

Nākamā spēle „dinamiešiem” rīt „Arēnā Rīga” pret Jaroslavļas „Lokomotiv”. Šobrīd Latvijas komanda turnīra tabulā ieņem 12. vietu, vismaz pagaidām tas nodrošina vietu izslēgšanas mačos.

Rīgas “Dinamo” – Omskas “Avangard” 5:4 (3:1, 0:2, 1:1, 1:0)