Kategorijas | Ziņas


Šuplers: „Uzvara bija pelnīta”

Rīgas „Dinamo” galvenais treneris Jūliuss Šuplers pēc uzvaras pār Omskas „Avangard” atzinis, ka šī bija viena no labākajām spēlēm sezonā.

„Pirms spēles teicu spēlētājiem, lai viņi iepriecina skatītājus,” sarunu iesāk Šuplers. „Priecē, ka viņi to izdarīja. Puiši ne tikai parādīja labu hokeju, bet arī izcīnīja uzvaru, kas ir ļoti svarīgi. Publika bija fantastiska. Esmu lepns par to!”

„Nevar būt jautājumu par to, vai panākums bija pelnīts. Kaut gan arī veiksme bija mūsu sabiedrotā. Bet rezultāts varēja būt arī lielāks, jo neizmantojām dažas ļoti labas iespējas,” secina slovaku speciālists.

„Pagaidām grūti novērtēt Edija Brahmaņa debiju, jo kopā ar komandu aizvadījis tikai vienu treniņu. Zinu, ka ir grūti tik ātri adaptēties tādam līmenim, kāds ir KHL. Turklāt vēl pret komandu kā „Avangard”… Pēc kādiem četriem mačiem varēšu izdarīt secinājumus.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites