Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi:

Zviedri uz mazajiem laukumiem?

Pēdējā laikā (īpaši pēc U-20 pasaules čempionāta) Zviedrijā tiek spriests par arēnu samazināšanu.

„Elitsērijas brends krītas, domāju, ka skatītāji to uzskata par garlaicīgu,” atklāja zviedru hokeja eksperts Niklass Vikegards, bijušais Stokholmas „Djurgardens” treneris. „Fani vēlas redzēt aizraujošu hokeju, ar gūtajiem vārtiem, spēka spēli. Protams, neviens nevēlas atņemt zviedru spēles labākās īpašības – tehniku, piespēles, taču mazāks laukums padarītu maču ātrāku. Manuprāt, tieši tas ir vajadzīgs.”

Arī Hakans Sodergrens, kurš ir bijusī „Djurgardens” zvaigzne, ir ar saviem uzskatiem šajā jautājumā. Viņš izveidojis sarakstu ar septiņiem punktiem, kas būtu jādara, lai uzlabotu atmosfēru hallēs. Viens no tiem – Ziemeļamerikas lieluma laukums. Pat Zviedrijas lielākā laikraksta žurnālists Mats Venerholms atbalsta ideju: „Turklāt mazāki laukumi palīdzētu videi. Būtu mazāk jāsaldē ledus, arī komandu izdevumi līdz ar to saruktu. Esmu par mazajiem laukumiem, bet vajadzīgs krietni lielāks atbalsts.”

Protams, ne visi ir noskaņoti pozitīvi. Piemēram, Elitsērijas sporta direktors Tomijs Topels: „Mēs nebaidāmies no pārmaiņām, taču šajā lietā būtu jāiesaista liels daudzums līdzekļu.” Debates turpināsies – tas ir skaidrs.

Arī klubu vadītāji ir atvērti sarunām un uzsver, ka labprāt spēlētu ziemeļamerikāņu izmēru laukumos, ja vien līgas vadība tā nolems.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites