Kategorijas | Ziņas

Džeriņam Kontinentālais kauss

Gunta Džeriņa pārstāvētā komanda „MHC Martin” izcīnījusi Kontinentālo kausu, pēdējā mačā zaudējot galvenajiem konkurentiem Ruēnas „Dragons” ar 4:5.

Pirms mača trim komandām bija vienāds punktu skaits. Mājiniekiem, „Dragons” hokejistiem, bija nepieciešama uzvara ar četru vārtu pārsvaru, kamēr „Martin” derēja pat zaudējums ar trīs vārtu starpību. Par laimi, Ruēnas klubs to neiespēja.

Sākums francūžiem izdevās pagalam labs. Vispirms ar vārtu guvumu mazākumā izcēlās Žuljens Derosī, bet četras minūtes vēlāk divu vīru vairākumu izmantoja Marks Andrē Tinels. Taču slovāki atguvās. Vēl pirmā perioda ietvaros Lukašs Havels ar tālu metienu samazināja rezultāta starpību. Tas pats hokejists mača 28. minūtē panāca izlīdzinājumu pēc tam, kad Dāvida Apela raidītā ripa atsitās pret vārtu stabu.

„Dragons” vēl divkārt izvirzījās vadībā, taču ikreiz „Martin” rada atbildi. Viss mainījās pēdējā minūtē, kad Tinels guva otros vārtus, kas šoreiz nesa uzvaru mājiniekiem. Francūži nodrošināja sudraba medaļas, bet slovāki – ceturto reizi komandas pastāvēšanas vēsturē izcīnīja Kontinentālo kausu.

„Bija prieks spēlēt šajā turnīrā, gribam pateikties organizatoriem, jo viss bija augstā līmenī. Arī Ruēnas fani bija lieliski, radot labu atmosfēru arēnā. Uzvarējām turnīrā, jo ļoti labi aizvadījām pirmos divus mačus,” sacīja „Martin” galvenā trenera asistents Jurans Jakubiks.

„MHC Martin” – „Dragons” 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)