Kategorijas | NHL, Ziņas

Skarstiņam un “Panthers” zaudējums pret “Sabres”

Skrastiņa pārstāvētā Floridas “Panthers” savā laukumā aizvadītajā naktī Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) ar rezultātu 2:3 pēcspēles metienu sērijā atzina Bufalo “Sabres” hokejistu pārākumu.

Spēle nebija visai rezultatīva, tomēr vismaz vieniem gūtiem vārtiem līdzjutēji tika katrā trešdaļā – pirmais tos iepriecināja mājinieks Deivids Būts, 16. spēles minūtē vairākumā atklājot rezultātu. Otrās trešdaļas izskaņā Bufalo rezultātu izlīdzināja, bet pēdējā trešdaļā viesi vispirms izvirzījās vadībā, bet trīs ar pusi minūtes līdz pamatlaika beigu sirēnai mājinieki ar Hortona pūlēm rezultātu izlīdzināja – 2:2.

Papildus piecās minūtēs ne viena, ne otra komanda pie vārtiem netika, un sekoja pēcspēles metienu sērija. To ar neveiksmīgu mēģinājumu uzsāka pēdējo vārtu autors pamatlaikā, bet Bufalo savu izdevību izmantoja. Pēc tam mājiniekiem vārtus gūt mēģināja arī pirmo vārtu autors mačā, bet atkal nesekmīgi. Dereks Rojs tikmēr savu iespēju izmantoja, tādējādi atnesot uzvaru viesiem ar rezultātu 3:2.

Kārlis Skrastiņš Floridas komandā laukumā pavadīja 21 minūti un sešas sekundes, izdarīja vienu spēka paņēmienu un izpelnījās negatīvu lietderības koeficientu (-1).