Kategorijas | Ziņas


Žitņiks: „Būs smaga cīņa”

Maskavas „Dinamo” aizsargs Aleksejs Žitņiks pirms šīs dienas mača pret Rīgas „Dinamo” izteicies, ka cīņa nebūs viegla.

„Mūsu šodienas pretinieki uzvarējuši pēdējos mačus un ir uz viļņa. Par rīdzinieku spēku runā kaut vai tas, ka uzvarētās komandas nav no tabulas lejasgala,” izteicās Žitņiks. „Jā, arī mēs piedzīvojām sakāvi pirmajā savstarpējā spēlē. Viņi pieaicinājuši ļoti laba līmeņa leģionārus.”

„Liels pluss Rīgas klubam ir tas, ka viņus atbalsta teju visa valsts. Un viņi to jūt. „Dinamo” cenšas par visiem spēkiem. Mūs sagaida ļoti smags mačs.”


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites