Kategorijas | Ziņas

Ogre pazemojoši zaudē

Šovakar Blatkrievijas Atklātajā čempionātā smagu sagrāvi piedzīvojusi „ASK/Ogre” vienība, kas piekāpās „Metallurg” ar 2:12. „Rīgai 2000” uzvara „bullīšos”.

Vēl pēc pirmā perioda nekas īsti neliecināja par gaidāmu šādu rezultāta starpību, lai gan uz to pusi vilka. Žlobinieši mača piektajā minūtē iemeta uzreiz divas ripas Kristapa Stiģa vārtos. To paveica Vadims Novickis un Aleksejs Ložkins. Taču pārsvaru samazināt izdevās Andrejam Ignatovičam. Vēl pirmajā periodā „gols” Ērika Veismana kontā.

Otrajā trešdaļā mājinieki, ogrēnieši, palika „sausā”. Vispirms Aleksejs Jefimenko izmantoja vairākumu, beigu daļā pēc Novicka un Veismana precīzajiem raidījumiem tablo rādīja 6:1.

Pilnīgs fiasko trešajā divdesmitminūtē – ielaisti seši vārti. Tai skaitā divus iemeta latvietis Elvis Želubovskis, kurš nesen parakstīja līgumu ar „Metallurg”. Vēl divi rezultatīvi metieni Aleksejam Jefimenko, bet pa vienam – Aleksandram Kovšikam (pēc Agra Saviela piespēles) un Aleksejam Krutikovam. Otro ripu Andreja Buiko vārtos iemeta Aleksandrs Šiškovičs. Andrejs Smirnovs spēli beidza ar sliktāko lietderības koeficientu -5.

Cienījamāku sniegumu gan demonstrēja „Rīga 2000”, kas pēspēles metienu sērijā uzveica „Gomeļ”. Mača pirmie vārti tika gūti tikai otrā perioda pēdējā minūtē, kad precīzs raidījums Jura Štāla kontā.

Nākamajā trešdaļā, izmantodams divu vīru vairākumu, neizšķirtu panāca Valentīns Oļeckis. Piecas minūtes vēlāk rīdziniekus atkal vadībā izvirzīja Toms Hartmanis, tomēr Andrejs Makrovs neilgi pirms pamatlaika beigām izlīdzināja rezultātu.

Papildlaikā ne viena, ne otra komanda nespēja rast ceļu uz oponentu vārtiem, tādēļ visu izšķīra pēcspēles metieni jeb „bullīši”. Jau pirmais metiens, kā vēlāk izrādījās, bija izšķirošais. To realizēja Jānis Straupe. Mihails Kļimins bija neprecīzs. Jāsaka, arī pārējie: Viktors Bļinovs, Edgars Brancis un Andrejs Makrovs, Andrejs Andrievskis.

Turnīra tabulā visaugstāk, kā jau ierasts, atrodas Liepājas „Metalurgs”, nākamie (11.) ir rīdzinieki, divpadsmitie – „ASK/Ogre”, bet pēdējo vietu (14.) ieņem Daugavpils „Latgale”. Latviešu klubiem nākamās cīņas pēc divām dienām.

„ASK/Ogre” – Žlobinas „Metallurg” 2:12 (1:3, 0:3, 1:6)

„Rīga 2000” – „Gomeļ” 3:2 (0:0, 1:0, 1:2, 0:0, 1:0)