Kategorijas | NHL

Atslēgas vārdi:

Cīņa par “play off”

Nesen kā aizritējusi NHL zvaigžņu spēle, kas nozīmē, ka priekšā tikai un vienīgi smags darbs.

Priekšā vēl 78 dienas regulārajā sezonā, kurās visas 30 Nacionālās Hokeja līgas komandas cīnīsies par vietu katras konferences labāko astoņu komandu skaitā. Lūk, dažas vienības, kas cīnās par iekļūšanu „paly off”.

Floridas „Panthers”.

Klubs, kurā spēlē arī latviešu aizsargs Kārlis Skrastiņš, 2009. gadu iesaukuši tikai ar vienu zaudējumu pamatlaikā (5-1-3), kas ļāvis viņiem pietuvoties astoņniekam. Floridas vienība ir devītajā pozīcijā. Turklāt deviņas no nākamajām 16 spēlēm jāaizvada mājās. „Domāju, ka „Panthers” ir labāka komanda nekā to rāda rezultāti,” savu viedokli izteica bijušais Tampabejas „Lightning” ģenerālmenedžeris Džejs Fīsters. „Viņi bez problēmām varētu būt „play off” vienība.”

Karolīnas „Hurricanes”.

Šobrīd „Viesuļi” ir galvenie konkurenti Floridai. Treneris Pols Moriss, kurš ir Pītera Lavioleta vietā kopš 3. decembra, aizvedis komandu līdz 11 uzvarām un 9 zaudējumiem, kas nav visai pārliecinoši. Tajā laikā bijusi četru uzvaru sērija, kā arī piecu zaudējumu sērija. „Karolīna vai nu būs ļoti veiksmīga, vai arī izgāzīsies. Viss atkarīgs no viņiem pašiem,” noteica Fīsters.

Bufalo „Sabres”.

Ar septiņām uzvarām pēdējās desmit spēlēs pirms Zvaigžņu mača Bufalo pakāpušies līdz septītajai pozīcijai. Tiesa, pēdējā cīņa pirms pārtraukuma tika piedzīvots smags zaudējums Tampai – 5:3. „Spēlē pret „Lightning” viņi bija drausmīgi. Tas pat nedaudz pārsteidza, ar interesi lūkošos uz viņiem sezonas otrajā pusē,” atzina bijušais ģenerālmenedžeris.

Fīniksas „Coyotes”.

„Koijoti” ir viena no komandām, kas šosezon pārsteidz. Kad čempionāts ir pusē, viņi atrodas piektajā vietā spēcīgajā rietumu konferencē. Komandai, kuras līderis ir Šons Doans, nākamās astoņas no 15 spēlēm jāaizvada mājās, bet viesos gaida smagi pārbaudījumi – Sanhosē „Sharks”, Detroitas „Red Wings” un Dallasas „Stars”. Lai gan Fīniksa ir augstajā piektajā vietā, 9. pozīcijas īpašnieki atpaliek vien par 4 punktiem.

Kolumbusas „Blue Jackets”.

Šī šobrīd ir vienīgā komanda, kas nekad nav iekļuvusi izslēgšanas cīņās. Taču ar šo sezonu vēsture varētu mainīties. Visu vēl gaišākos toņos rada vārtsarga Stīva Meisona spēle – viņš ielaidis vidēji tikai 2,05 ripas spēlē. „Blue Jackets” ir divu punktu attālumā no vietas labāko astoņniekā.

Minesotas „Wild”.

Minesota labi iesāka sezona, taču tad sekoja kritums, kas novedis pie izkrišanas no „play off” zonas. Bet viss var ātri mainīties, jo nākamās deviņas no 13 spēlēm ir mājās. Turklāt arī vārtsardzība „Wild” ir visai augsta līmeņa, ar Niklasu Bekstromu priekšgalā.


1 komentāri šim rakstam

  1. davis Saka:

    Nu jā bekstrēms sargā labi!!!!!!!!

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites