Pret “Spartak” 4:1

Šovakar Arēnā Rīga vietējais “Dinamo” ar 4:1 uzveica Maskavas “Spartak”. Vārtus guva Lauris Dārziņš, Aleksandrs Ņiživijs, Mets Elisons un Armands Bērziņš.

Mačs iesākās ar “Dinamo” pārsvaru. Ceturtajā minūtē Mārtiņa Cipuļa raidītā ripa pat atsitās pret vārtu stabu. Spēles 19. minūtē rīdziniekiem arī izdevās atklāt rezultātu. Oponentu spēlētājam Vladimiram Loginovam atrodoties uz noraidīto soliņa, vārtus guva Lauris Dārziņš. Esot uz pacēluma viļņa, “Dinamo” hokejisti izcēlās ar pāris bīstamiem momentiem, no kuriem gan neviens netika izmantots.

Arī pie otrā panākuma Rīgas klubs tika, izmantojot vairākumu. Aleksandrs Ņiživijs bija precīzs, kad Aleksandrs Drozdeckis izcieta divu minūšu sodu. Turpmāk vairāk vārtu gūšanas iespējas izveidoja “Spartak”, taču trešdaļas beigās Mets Elisons izcēlās ar rezultatīvu raidījumu, panākdams 3:0.

Arī trešā perioda sākums bija labvēlīgs mājiniekiem. Armands Bērziņš pēc Dārziņa un Miķeļa Rēdliha piespēlēm apspēlēja Dmitrijs Kočņovu. Tuvuojoties mača beigām, sākās rupjības. Bērziņš un Loginovs abi izpelnījās pa 2+2 minūšu noraidījumam. Diemžēl “sausā” pretiniekus atstāt neizdevās, 16 sekundes pirms fināltaures Kirils Ljamins pārspēja Sergeju Naumovu. Tieši mūsu vārtsargs tika atzīts par labāko hokejistu šovakar.

Ar šo uzvaru “Dinamo” turnīra tabulā pakāpjas uz 12. pozīciju, apsteidzot Omskas “Avangard”. Nākamā cīņa rīdziniekiem jau rīt pret citu Maskavas klubu – “ACSK”.

Ziņas tapšanā izmantota parsportu.lv tiešraide.