Kategorijas | Ziņas


Rīgā ieradušies 250 Maskavas fani

Kā ziņo Rīgas “Dinamo” oficiālā mājaslapa, uz šodienas KHL maču pret Maskavas “Spartak” ieradušies 250 krievu līdzjutēju.

Šim fanu pulkam pievienosies vēl 50 “Spartak” atbalstītāji no Latvijas.  Tā kā “Spartak” ir ļoti populāra komanda (vairāk gan futbolā) bijušajās PSRS valstīs, viņiem sagaidāms visai liels atbalsts tribīnēs.

Kā zināms 28. un 29. janvārī Rīgas “Dinamo” Arēnā Rīga aizvadīs divas KHL regulārā čempionāta spēles ar diviem ļoti slavenie hokeja klubiem no Maskavas – Spartak un CSKA. Mūsu hokejisti šobrīd turpina cīņu par vietu labāko komandu sešpadsmitniekā, kas garantē līdzdalību izslēgšanas spēlēs, tādēļ katrs izcīnītais punkts, īpaši jau savā laukumā, ir zelta vērtē.

Šogad KHL čempionātā, Spartak neapšaubāmi var nosaukt par vienu spilgtākajām komandām, un lieli nopelni tajā, protams, ir atraktīvākajam līgas trenerim čeham Milošam Ržigam, kurš ar savu emocionālo uzvedību spēļu laikā ir izpelnījies īpašu uzmanību un arī sodus no KHL vadības puses. Spartak demonstrē ļoti ātru un agresīvu uzbrukuma hokeju, kur lielākais uzsvars tiek likts uz pretinieku vārtu apdraudēšanu, visai bieži atstājot novārtā savējo drošību. To apliecina arī statistika, jo spartakieši ir starp līderiem gūto vārtu ziņā (4. vieta KHL), bet zaudēto vārtu ziņā ir tuvāk lejasgalam (18. vieta KHL) Neapšaubāmi skatītājiem šāds hokejs šķiet ļoti saistošs, un kamēr tas dod vajadzīgo rezultātu (šobrīd stabila 9. vieta) visi ir ļoti apmierināti.

Foto un ziņa sagatavota, pateicoties Rīgas “Dinamo” mājaslapai.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites