Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Forsbergs spēlēs dzimtenē

Slavenais zviedru hokejists Pēters Forsbergs paziņojis, ka atgriezīsies uz ledus un spēlēs dzimtenē – “MoDo” klubā.

Atgādināšu, ka nesen par karjeras turpināšanu Zviedrijas elites līgā paziņoja arī latviešu aizsargs Atvars Tribuncovs. Interesanti, ka Forsbergs cer pirmo maču aizvadīt tieši pret viņa pārstāvēto vienību “AIK”. “Jā, esmu parakstījis līgumu ar “MoDo” un ceru, ka spēlēšu jau 12. februārī pret “Skelleftea AIK” vienību,” noteica uzbrucējs. “Kājas savainojums vēl nav pilnībā sadzījis, taču esmu optimistiski noskaņots. Jūtos daudz labāk nekā pērn.”

Lai gan viņa kāja jūtas labāk, spēlēšanai Nacionālajā Hokeja līgā ar to vēl nepietiek, tādēļ plāns aizvadīt vēl kādu laiku viņpus okeānam jāatliek. Taču Forsbergs ir gatavs palīdzēt savai valstsvienībai 2009. gada pasaules čempionātā, kas notiks Šveicē.

2007. gada Zviedrijas čempioni “MoDo” šobrīd turnīra tabulā ieņem vien devīto pozīciju, tādējādi cenšoties iekļūt izslēgšanas mačos. No septītās vietas īpašniekiem viņi atpaliek tikai par punktu. Forsbergs Eiropā spēlējis tikai un vienīgi “MoDo” sastāvā. Trīs sezonas pirms devās uz NHL un 2004./2005. – lokauta gadā.

Hokejista panākumu saraksts ir garš, taču būtiskākie no tiem – NHL vērtīgākais spēlētājs (2003. gadā), rezultatīvākais NHL hokejists (2002. un 2003.). Viņš divreiz triumfējis arī olimiskajās spēlēs (1994. un 2006.), kā arī pasaules čempionātā (1992. un 1998.).


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites