Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Vorobjovs:”3 uzvaras pēc kārtas nav brīnums”

KHL kluba Toljati “Lada” galvenais treneris Pjotrs Vorobjovs krievu medijiem atklājis savu cerību saistībā ar viņu trenēto vienību.

“Nekādu brīnumu tajā, ka Toljati uzvarēja trīs spēles pēc kārtas nav,” sarunu iesāka bijušais Latvijas izlases treneris. “Brīnumi notiek pasakās, bet pie mums tiek veikts smags darbs. Vietas nīkuļiem šeit nav. Hokejistiem, kas iekļuvuši komandā, ir rūpīgi jāizpilda visi norādījumi.”

“Manas sistēmas īpatnība ir tā, ka iespēja uzspēlēt ir jebkuram. Tā, piemēram, bija 2005. gadā, kad izpārdevām vadošos spēlētājus un ļāvām cīnīties jaunajiem. Līdzīgi ir arī šobrīd, ceru, ka arī nākamsezon varēšu ar šo pašu sastāvu – tad arī rezultāti būs gluži citi. Iesaku jums atcerēties mūsu spēlētāju uzvārdus, viņiem būs iespēja sasniegt Krievijas hokeja virsotnes! Mūsu komanda spēlētu krietni veiksmīgāk, ja vien būtu bijis ilgāks laiks sagatavoties. KHL paziņoja, ka sagatavošanās posmā drīkst aizvadīt 12 mačus. Bet man bija septiņi piecinieki ar jauniem spēlētājiem! Kā gan es varēju kvalitatīvi pārbaudīt viņu spējas…”

“Es ļoti ceru, ka nenodzīvošu līdz laikam, kad Toljati izslēgs no spēcīgākās līgas,” piebilda Vorobjovs. “Pilsēta pēdējo 10 gadu laikā ir sagatavojusi lērums talantus. Hokeja komanda – tas ir pilsētas lepnums. Ticu, ka spēsim izkluties no grūtās finanšu situācijas. Es ļoti vēlētos skaistu dāvanu uz 60 gadu jubileju – jaunās ledus halles celtniecības sākšanu.”

Foto: AFI


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites