Kategorijas | Intervijas, Jaunumi, Ziņas

Atslēgas vārdi:

Grundmanis: “Palikt “Rīgā 2000″ šķita loģiski”

Hokejs.lv izdevās sazināties ar “Rīgas 2000” aizsargu Krišu Grundmani, kurš sniedza atbildes uz pāris jautājumiem par hokeja aktualitātēm.

“Latvijā atgriezos pavisam neplānoti,” sarunu iesāk 19 gadus vecais hokejists. “Sezonas sākumā lauzu roku, kā dēļ nācā izlaist pusi no tās. Tālāk jau lēmums palikt “Rīgā 2000″ šķita loģisks.”

Uz jautājumu, kuru vienību derētu sūtīt cīnīties čempionu līgā, Krišs atbildēja neviennozīmīgi: “Domāju, ka vispareizāk būtu izspēlēt noteiktu skaitu spēļu sēriju starp Rīgas “Dinamo” un Latvijas čempioniem. Vispār “Dinamo” uzskatu par ļoti labu komandu, kurā iekļauti tikpat labi spēlētāji. Pašam ir pēc kā tiekties.”

Protams, nevarēju nepajautāt arī par decembrī/janvārī aizvadīto U-20 pasaules čempionātu, kur Latvijas izlase saglabāja vietu elitē. Grundmanim šis turnīrs palicis atmiņā tikai pozitīvi: “Liels prieks par padarīto darbu. Šis čempionāts deva neatsveramu pieredzi.”

“Uzskatu mūsējos par spēcīgākajiem šajā grupā,” līdzīgi kā liela daļa Latvijas, jaunais hokejists ir optimistisks arī saistīobā ar olimpiskās kvalifikācijas turnīru. “Ļoti ceru, ka mūsu izlase tiks uz olimpiskajām spēlēm. Ļoti labi ir tas, ka lielākā daļa spēlētāju visu sezonu aizvadījuši vienā komandā – Rīgas “Dinamo”. Turklāt līgas līmenis KHL ir visai augsts, tas noteikti arī paaugstinājis meistarību un sapratni laukumā.”

Grundmanis, kuram piektdien, 13. janvārī būs 20. dzimšanas diena, līdz šim jau divas sezonas spēlējis “Rīgā 2000”. Atgādināšu arī, ka daži gadi pavadīti viņpus okeāna – Amerikā, tādās komandās kā Toronto “St. Michaels Majors” (OHL), Grīnbejas “Gamblers” (USHL), Jangstaunas “Steelhounds” (CHL) un Deitonas “Bombers” (ECHL).


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites