Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Emerijs: “Vēlos ātrāk visu aizmirst”

Mitišču “Atlant” vārtsargs Rejs Emerijs pret Rīgas “Dinamo” aizvadīja pirmo spēli kopš atgriešanās no ieilgušā atvaļinājuma. Pats hokejists izteicies, ka vēlas pēc iespējas ātrāk notikušo aizmirst.

“Esmu priecīgs par atgriešanos,” iesāk kanādietis. “Atzīstu, ka radīju uztraukumu komandā, jo neatlidoju uz Krieviju prognozētajā laikā. Taču mani uzņēma normāli. Par aizvadīto maču jūtos gandarīts, jo izcīnījām uzvaru. Esmu apmierināts ar savu sniegumu, lai gan neesmu optimālajā fiziskajā kondīcijā. Galu galā pēdējo 14 dienu laikā uz ledus izgāju tikai reizi.”

Uz jautājumu, vai Emerijs individuāli netrenējās mājās, vārtsargs atbildēja: “Tos īsti nevar uzskatīt par treniņiem, jo nebija nopietnā līmenī. Bet par to, kādēļ neatgriezos Krievijā, nevēlos runāt. Šobrīd esmu šeit un esmu gatavs izslēgšanas cīņām.”

“Par citu klubu ieinteresētību nezinu. Esmu “Atlant” spēlētājs un koncentrējos uz maksimālu rezultātu sasniegšanu ar šo klubu. Par nākotni vēl nedomāju. Tas ir viss, ko varu pateikt.”

Ziņa tapusi, pateicoties Sport-Express publicētajai intervijai.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites