Kategorijas | Ziņas


Klotena, Berne vai Cīrihe?

Šveices regulārajā čempionātā vēl atlikušas četras kārtas, un trīs komandas cīnās par pirmo vietu, kas dotu ceļazīmi uz Čempionu līgu.

Kā hokejs.lv jau ziņojis, nākamsezon ČL tiks paplašināta, tajā atradīsies vieta komandām no 22 valstīm. Pagaidām vēl neviena komanda nav nodrošinājusi vietu kvalifikācijā, taču drīz tas mainīsies, jo Šveices hokeja federācija izlēmusi, ka regulārās sezonas uzvarētāji iegūs ceļazīmi.

Jau kopš janvāra galvgalī izvirzījusies Klotenas “Flyers” vienība. Klubs tik veiksmīgi nav spēlējis kopš 1993. līdz 1996. gadam, kad četras reizes pēc kārtas viņi triumfēja nacionālajā čempionātā. Uz Klotenas papēžiem min SC “Bern” un Cīrihes “Lions”.

“Katrs punkts mums ir ļoti nozīmīgs,” sacīja “Lions” prezidents Pēters Cāners. “Diemžēl Berne un Klotena ir labākās pozīcijās. Šaubos, vai “Flyers” palaidīs garām izdevību. Taču mēs centīsimies uzvarēt, tas mums ir ļoti svarīgi.”

Bernes kluba pārstāvis Rolfs Bahmans ir pozitīvi noskaņots pirms ļoti svarīga mača pret “Flyers”. Iespējams, tā izšķirs vietu sadalījumu. “Mūsu galvenais mērķis ir uzvarēt izslēgšanas spēlēs. Taču tagad, kad regulārās sezonas čempioniem ir iespēja startēt ČL, tikpat svarīgi triumfēt arī regulārajā čempionātā.”

Berne šogad Čempionu līgā debitēja ne visai veiksmīgi, netiekot tālāk par pirmo kārtu, kamēr “Lions” tajā triumfēja, finālā ar 6:0 uzveicot Magņitogorskas “Metallurg”. “Cīrihe ieguva neatsveramu pieredzi ar šo turnīru. Uzvara tajā ir lielisks panākums visam Šveices hokejam,” noteica Brahmans. “Taču negribu teikt, ka mēs nospēlējām slikti. Visas spēles bija samērā līdzīgas, iespējams, pietrūka veiksmes. ČL ir laba iespēja mūsu klubam nostiprināt savu vārdu starptautiskā mērogā – tieši tas, kas mums vajadzīgs.”

Taču tagad nedaudz par Kloteni – būt pirmajiem ir kas mazliet jauns šīs komandas hokejistiem. 2004. un 2005. gadā klubs pat neiekļuva play off , taču nākamajos divos gados tika līdz pusfinālam, kur piekāpās nākamajiem čempioniem – Lugano un Davosas vienībām. Pērn  “Flyers” ceturtdaļfinālā piekāpās “Lions”. Koltenas treneru korpusā strādā zviedrs Anderss Eldebrinks un šveicietis Fēlikss Holenšteins. Abi ir vietējā mēroga hokeja leģendas. Varbūt tieši viņi palīdzējuši komandai sasniegt augstumus?

Pēc IIHF informācijas.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites