Kategorijas | Ziņas


Znaroks: “Cīnīsimies par vietu play off”

Latvijas izlases un KHL kluba “MVD” galvenais treneris Oļegs Znaroks izteicies, ka cerību par vietu izslēgšanas spēlēs vēl nav atmetis.

Šovakar Znaroka vadītā Piemaskavas komanda ar 4:1 viesos uzveica spēcīgo Magņitogorskas “Metallurg” vienību.

“Esmu pateicīgs visai komandai. Šodien ļoti labi nospēlējām vidējā zonā, tikpat veiksmīgi cīnijāmies pretinieku laukuma daļā un īstajā brīdī guvām vārtus,” priecīgs bija treneris. “Taču ir arī tumšā puse – savainojumi. Piemēram, līdz sezonas beigām spēlēt nevarēs Antoņenko. Tas nenozīmē, ka esam padevušies. Noteikti cīnīsimies par vietu play off. Galvenais, lai arī turpmākajos mačos spēlētājiem ir tāda pati pašatdeve kā šovakar.”

Atgādināšu, ka “MVD” šobrīd ir pirmā komanda aiz svītras – tā atrodas 17. pozīcijā, bet izslēgšanas mačos piedalīsies 16 vienības.

Foto: Edijs Pālēns, hokejs.lv


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites