Kategorijas | NHL

Atslēgas vārdi: , ,

Selanē: “No sezonas gaidīju vairāk”

Anaheimas “Ducks” uzbrucējs Tēmu Selanē atzinis, ka pirms sezonas gaidījis pārliecinošāku komandas sniegumu.

“Ducks” šobrīd Rietumu konferencē ieņem vien devīto vietu un, iespējams, neiekļūs izslēgšanas spēlēs.

“Protams, jebkurš no komandas šosezon cerēja uz labāku sniegumu. Domāju, ka pēc pēdējām neveiksmēm vajadzētu saprast – tā turpināt nedrīkst. Pat nezinu, kā raksturot mūsu šīs sezonas rādīto sniegumu,” skarbs bija soms. “Pienācis laiks rādīt “Ducks” īsto spēli. Mūs sagaida izbraukumu maču sērija, kas varētu būt labs atspēriena punkts, lai pakāptos tabulā.”

Atgādināšu, ka Selanē jau 19. sezonu spēlē profesionālu hokeju. NHL viņš pabijis tādās komandās kā “Ducks”, Kolorado “Avalanche”, Sanhosē “Sharks” un Vinipegas “Jets”. Savukārt Eiropā viņš spēlējis vienīgi “Jokerit” vienībā. Selanē 2006./2007. gada sezonā izcīnīja Stenlija kausu, viņa kontā arī Bila Mastertona trofeja, kuru piešķir sportiskākajam, izturīgākajam hokejistam. Viņam arī vairākas medaļas no čempionātiem kopā ar Somijas valstsvienību.


Comments are closed.

  • Jaunākie
  • Lasītākie
  • Komentētākie
  • Birkas
  • RSS

Advertise Here

Fotogalerijas bildes - Skatīt visas fotogrāfijas

Saulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosSaulgriežu ugunis Rīgas kalnosFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusFood Union regiona lielakaja partikas izstade prezentes 22 eksporta jaunumusKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēKristīnes Opolais debija Klasikas tiešraidēPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemPirmo reizi Latvijā - Argentīnas Tango nodarbības jauniešiemDSC07259DSC07247DSC07243DSC07242DSC07237

Noderīgas saites