Kategorijas | Ziņas

Atslēgas vārdi: , ,

Latvieši pazemo igauņus

Svētdienas mačā starp Latvijas un Igaunijas U-18 izlasēm “Liepājas Metalurga” hallē latvieši iznīcināja viesus – 14:0.

Pirmajā periodā vārtus iemeta Dāvis Paipa, Bruno Zabis, Egīls Kalns, Artūrs Mickevičs un divas minūtes pirms pirmā perioda beigām vairākumu pieci pret četri realizēja Māris Diļevka.

Otrajā periodā Latvijas komanda psiholoģiski salauza Igaunijas izlasi. Jau pirmajās minūtēs vairākus vārtus guva mūsu hokejisti – Māris Diļevka, Bruno Zabis, Miks Lipsbergs, Kirils Tambijevs. Spēles 23. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja Romāns Ševčenko, bet otro periodu noslēdza Egīla Kalna sestie vārti.Trešajā periodā Igaunijas izlase tā arī nespēja cīnīties ar Latvijas izlasi. Mūsējie ieguva vēl trīs vārtus: Māris Diļevka, Raimonds Tūbelis un Miks Lipsbergs, kurš spēles beigās realizēja vairākumu.

Latvija U-18 – Igaunija U-18 14:0 ( 5:0; 6:0; 3:0)

Informāciju sagatavoja LHF preses dienests.

3 komentāri šim rakstam

1. artis Saka:

vai kirils nav pieredzejusa leonida tambijeva dels?vai radinieks?

2. artis Saka:

dilevka ari zinams uzvards,vai vecais gadijuma nebija 90.gadu sakuma suzos,izlukdesanta bataljona komandieris?