Gagarina kausa izcīņā pret “Dinamo”

Šodien KHL regulārās sezonas pēdējā mačā Rīgas “Dinamo” zaudēja Habarovskas “Amur” ar 0:1 un sezonu beidza 10. pozīcijā, kas nozīmē, ka play off pretinieks pirmajā kārtā būs Maskavas “Dinamo”.

Rīdzinieki šodien bija izlēmuši vārtos vietu dot Martinam Prusekam, kurš, visticamāk, arī izslēgšanas spēlēs būs “Dinamo” pamatvārtsargs. Pirmā perioda sestajā minūtē Georgija Pujaca raidītā ripa atsitās pret Sergeja Borisova sargāto vārtu pārliktni. Mazliet vēlāk lieliska izdevība izvirzīties vadībā bija viesiem no tālās Habarovskas, taču Pruseks kārtējo reizi demonstrēja to spēli, kuras dēļ viņu Rīgā ciena.

Mača 31. minūtē Lauris Dārziņš vienatnē izrāvās uz vārtiem, diemžēl iepriecināt līdzjutējus neizdevās. Trešā perioda vidū Pujacs pieļāva kļūdu, kuru izmantoja “Amur” hokejisti. Par nelaimi, tie bija arī vienīgie vārti spēlē. Gola autors Mihails Sarmatins. “Dinamiešu” rindās labākais spēlētājs – Pruseks.

Šis mačs neko turnīra tabulā nemainīja – rīdzinieki turpat, 10. vietā, vien palika. Tas gan ir atzīstams un visnotaļ apsveicams sniegums, trešais nabadzīgākais klubs KHL stabilā play off vietā! 56 spēļu laikā izcīnīti 86 punkti.

Izslēgšanas mačos Rīgas komandu sagaidīs “Dinamo”, tikai no Maskavas. Pirmajā kārtā uzvarētājs tiks noteikts cīņās līdz trim uzvarām. Pirmās divas spēles – 1. un 2. martā notiks Krievijā, bet 4. martā abas vienības tiksies Rīgā. Ja būs nepieciešamība, 5. martā mačs notiks Rīgā, bet 7. martā atkal Maskavā.

Rīgas “Dinamo” – Habarovskas “Amur” 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Vārtus guva: Mihails Sarmatins